Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АУДИТ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ

ОБЛІК ТА АУДИТ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ

Назва:
ОБЛІК ТА АУДИТ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний торговельно-економічний університет
Бєляков Олексій Олександрович
 
УДК 657..061.5
 
ОБЛІК ТА АУДИТ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ
ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ
08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі бухгалтерського обліку
Науковий керівник:кандидат економічних наук, доцент,
Алексеєва Алла Василівна,
Київський національний торговельно-економічний університет, доцент кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти:доктор економічних наук, професор,
Сук Леонід Кіндратович,
Національний аграрний університет Кабінету міністрів України, професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
кандидат економічних наук, доцент,
Дудко Валентин Парфенович,
Чернівецький торговельно-економічний інститут, декан факультету підприємництва, доцент кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: | Львівська комерційна академія, кафедра аудиту, Укоопспілка, м. Львів
Захист відбудеться 13.05.2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, аудиторія А–227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19
Автореферат розісланий 11.04.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для інтеграції економіки України у світове співтовариство важливим кроком є реформування системи бухгалтерського обліку і аудиту у відповідності зі світовими стандартами. Зовнішньоекономічна діяльність підприємств торгівлі відіграє значну роль у розвитку економіки України, насиченні споживчого ринку товарами належної якості, просуванню товарів вітчизняних виробників на зовнішні ринки. Разом з тим, неузгодженість бухгалтерського і податкового законодавства з питань зовнішньоекономічної діяльності, і як наслідок цього, значний розмір тінізації економіки у цій сфері, викликає багато проблем щодо реальності відображення експортно-імпортних операцій у бухгалтерському обліку і побудови ефективної системи їх контролю.
У дослідження питань теорії та методології обліку зовнішньо-економічної діяльності, адаптації методики бухгалтерського обліку у відповідності з міжнародними стандартами фінансової звітності, вагомий внесок внесли такі вітчизняні вчені, як Ф.Ф.Бутинець, С.Ф.Голов, В.М.Костюченко, Ю.А. Кузьмінський, В.М.Пархоменко, В.В.Сопко, Г.М.Сторожук, В.Г. Швець. Віддаючи належне науковим напрацюванням вітчизняних вчених, слід відмітити, що проблеми методики бухгалтерського обліку експортно-імпортних операцій за різними видами договорів та її удосконалення недостатньо досліджені. В значній мірі це обумовлено перманентним процесом реформуванням бухгалтерського обліку і оподаткування в Україні.
В монографіях і наукових працях вітчизняних і зарубіжних фахівців, таких як М.Т.Білуха, Я.А.Гончарук, В.С.Рудницький, В.В.Сопко, В.Я.Савченко, В.Д.Андрєєв, В.В.Скобара, Р.Адамс, Е.А.Аренс, Дж.К.Лоббек, присвячених проблемам незалежного контролю, детально розкриваються процес аудиту та його планування, окремі елементи методики аудиту, документування результатів перевірки, методика аудиту основних статей фінансової звітності. Водночас рекомендації по проведенню аудиту експортно-імпортних операцій, запропоновані вітчизняними та іноземними науковцями, орієнтовані переважно на визначення окремих завдань та методів перевірки за окремими видами договорів і не передбачають системного підходу до аудиту експортно-імпортних операцій в цілому.
Недостатність наукової розробки і обґрунтування методології бухгалтерського обліку і аудиту експортно-імпортних операцій, зокрема теоретична нерозробленість проблеми узгодження показників бухгалтерського і податкового обліку цих операцій та її практична цінність для розвитку зовнішньоекономічної діяльності в Україні обумовили актуальність і науково-практичне значення проведеного дослідження, обумовили вибір мети, завдань та визначили напрямки дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОБЛІК ТА АУДИТ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок