Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЗА МАРКЕТИНГОВО-ЛОГІСТИЧНИМ ПІДХОДОМ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЗА МАРКЕТИНГОВО-ЛОГІСТИЧНИМ ПІДХОДОМ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЗА МАРКЕТИНГОВО-ЛОГІСТИЧНИМ ПІДХОДОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Таньков Костянтин Миколайович
УДК 338.46
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЗА МАРКЕТИНГОВО-ЛОГІСТИЧНИМ ПІДХОДОМ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі логістики Харківського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Тридід Олександр Миколайович,
Харківський інститут банківської справи
Університету банківської справи
Національного Банку України,
директор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Крикавський Євген Васильович,
Національний університет "Львівська політехніка",
завідувач кафедри маркетингу і логістики,
заслужений працівник освіти України

кандидат економічних наук, доцент
Шемаєва Людмила Григорівна,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри менеджменту і маркетингу
Захист відбудеться 26 червня 2008 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д .055.01, в Харківському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий 25 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, шифр Д .055.01,
д.е.н., професор Ястремська О. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток підприємств машинобудівного комплексу є невід’ємною складовою розбудови України та її національної економіки. Сьогодні найбільш успішні з них переміщують свою увагу з питань реструктуризації внутрішніх процесів на виявлення та реалізацію методів, з допомогою яких швидке та надійне вирішення будь-яких проблем споживача може бути використано для досягнення стійких конкурентних переваг. Пріоритету набуває формування "чутливого до споживача" підприємства, де функції маркетингу і логістики об’єднуються з метою інтегрованого управління створенням споживчого попиту та його задоволенням. За таких умов виникає необхідність виявлення й реалізації прогресивних теорій та практичного досвіду менеджменту, які, фокусуючись на способах ефективного обслуговування споживача, збільшують конкурентні можливості виробника.
Теоретичною та методологічною основою досліджень, що пов’язані з проблемами ефективного управління обслуговуючою діяльністю машинобудівних підприємств, є наукові роботи провідних зарубіжних економістів Д. Бауерсокса, Д. Белла, М. Беррі, М. Бітнера, К. Гренрооса, П. Ейгле, А. Харрісона, Ф. Котлера, М. Крістофера, Ж.-Ж. Ламбена, Т. Левітта, М. Портера, Д. Ратмела, та ін. Вагомий внесок у розробку теоретичних основ управління складними взаємовідносинами підприємства і споживчого ринку зробили вітчизняні вчені Л. Балабанова, Н. Внукова, О. Гаврилюк, Є. Крикавський, М. Окландер, В. Смиричинський, О. Тридід, Н. Чухрай, Л. Шемаєва, В. Юхименко. Слід відзначити роботи Г. Шостак, Е. Мате, Ж. Горовіца, Б. Чернишова, В. Кулібанової, Г. Разумовської та ін., де виносяться на обговорення питання, що пов’язані з плануванням сервісного супроводу продукції виробничого призначення, управлінням сукупною товарно-сервісною пропозицію.
Водночас поза увагою дослідників залишаються питання розробки інтегрованих формальних методів та моделей систем обслуговування, які враховують специфіку діяльності машинобудівних підприємств. Не отримали однозначного визначення і по різному трактуються авторами їх маркетингові й логістичні аспекти. Це призводить до відсутності єдності позицій у розумінні результатів обслуговуючої діяльності виробника на основних етапах споживчого використання продукції (реалізація, підготовка до експлуатації, експлуатація) та сфери застосування існуючих підходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЗА МАРКЕТИНГОВО-ЛОГІСТИЧНИМ ПІДХОДОМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок