Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІї захисту поверхонь нагріву котлів ТА МІНІМІЗАЦІЯ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПІД ЧАС ПРОСТОюВАННЯ ЕНЕРГОБЛОКІВ 200 і 300мвТ

Загрузка...

ТЕХНОЛОГІї захисту поверхонь нагріву котлів ТА МІНІМІЗАЦІЯ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПІД ЧАС ПРОСТОюВАННЯ ЕНЕРГОБЛОКІВ 200 і 300мвТ

Назва:
ТЕХНОЛОГІї захисту поверхонь нагріву котлів ТА МІНІМІЗАЦІЯ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПІД ЧАС ПРОСТОюВАННЯ ЕНЕРГОБЛОКІВ 200 і 300мвТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,87 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ЯКИМІВ ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 621.182.4
ТЕХНОЛОГІї захисту поверхонь нагріву котлів ТА МІНІМІЗАЦІЯ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПІД ЧАС ПРОСТОюВАННЯ ЕНЕРГОБЛОКІВ 200 і 300мвТ
05.14.06-технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному університеті "Львівська політехніка" Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник | - доктор технічних наук, професор
Мисак Йосиф Степанович,
Національний університет
“Львівська політехніка”,
завідувач кафедри “Теплотехніки і теплових електричних станцій"
Офіційні опоненти | - доктор технічних наук, професор
Кесова Любов Олександрівна
Національний технічний університет України“
Київський політехнічний інститут”,
професор кафедри теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій;
- кандидат технічних наук
Куновський Генадій Петрович
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, завідувач кафедри “Теплоенергетики” Бурштинського енергетичного коледжу
Провідна установа | Інститут вугільних енерготехнологій НАН України та Мінпаливенерго України, м.Київ
Захист відбудеться “ 13 ” квітня 2007р. о 1600годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.04 у Національному університеті "Львівська політехніка" (79013, Львів-13, вул.С.Бандери,12 ).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" (79013, Львів, вул.Професорська,1)
Автореферат розісланий “ 13 ”_березня__2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. Вашкурак Ю.З.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність збереження устатковання теплових електростанцій під час простоювання у резерві виникла одночасно із введенням їх в експлуатацію.
На сьогодні на ТЕС Мінпаливенерго України експлуатується 104 енергоблоки номінальною потужністю від 150 до 800 МВт, загальною потужністю 28,7 млн кВт. У 2005 році в тепловій енергетиці на устатковання з терміном експлуатації понад 30 років припадало 80% потужностей. При цьому коефіцієнт використання встановленої потужності ТЕС за останні 10 років зменшився практично у 2,4 раза, тобто з 68,36% до 28,2%. Понад 60% устатковання ТЕС на сьогодні працює зі змінним навантаженням або є в неробочому стані, тобто в резерві, ремонті чи довготривалому простоюванні.
Збереження устатковання у працездатному стані є одним із головних завдань енергетики. Консервацією устатковання внутрішніх поверхонь котлів, турбін та допоміжного устатковання займалось багато відомих енергетичних установ, зокрема Всесоюзний теплотехнічний інститут (ВТІ, Москва), Центральний котлотурбінний інститут (ЦКТІ, Санкт–Петербург), ЛьвівОРГРЕС, Київський політехнічний інститут (КПІ) та інші. На даний час розроблено цілий ряд способів та методик, що дозволяють проводити консервацію внутрішніх поверхонь устатковання енергоблоків ТЕС.
Проблемі збереження зовнішніх поверхонь устатковання енергоблоків під час простоювання їх у резерві приділялось мало уваги, оскільки воно практично постійно працювало, в зв’язку з чим є мало літературних відомостей щодо вирішення цієї проблеми, навіть частково. Відсутні дані, за якими можна було б ефективно проводити режими консервації поверхонь нагріву та мінімізувати втрати теплової та електричної енергії, які є під час збереження зовнішньої частини поверхонь нагріву устатковання, а також під час проведення профілактичних заходів для підтримання його в робочому стані тощо.
Розроблення та використання нових технологій захисту устатковання дозволить ефективно зберігати його в резерві та мінімізувати втрати енергії, що внесе суттєвий вклад у зменшення витрат електричної та теплової енергії на власні потреби ТЕС та продовження терміну експлуатації устатковання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано за тематикою наукової роботи кафедри “Теплотехніки і ТЕС” Національного університету “Львівська політехніка” та за планами робіт ВАТ “ЛьвівОРГРЕС”, які враховували роботи координаційних планів галузі, рішень науково – технічних конференцій, семінарів, нарад з проблем енергоощадження.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІї захисту поверхонь нагріву котлів ТА МІНІМІЗАЦІЯ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПІД ЧАС ПРОСТОюВАННЯ ЕНЕРГОБЛОКІВ 200 і 300мвТ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок