Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРАНСПОРТАБЕЛЬНОСТІ ВИДОБУВнОЇ ГІРНИЧОЇ МАСИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРАНСПОРТАБЕЛЬНОСТІ ВИДОБУВнОЇ ГІРНИЧОЇ МАСИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРАНСПОРТАБЕЛЬНОСТІ ВИДОБУВнОЇ ГІРНИЧОЇ МАСИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,66 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки україни
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
Гурін Юрій Аркадійович
УДК 656.225.079.437.536.4
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРАНСПОРТАБЕЛЬНОСТІ
ВИДОБУВнОЇ ГІРНИЧОЇ МАСИ
В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР
Спеціальність:
05.15.11- Фізичні процеси гірничого виробництва
Автореферат
диссертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ -2000
Дисертацією є рукопис. Робота виконана на кафедрі підземної розробки родовищ корисних копалин Криворізького технічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: Офіційні опоненти: Доктор технічних наук,професор КАПЛЕНКО Юрій Петрович Криворізький технічний університет, Міністерство освіти і науки України, завідувач кафедри підземної розробки родовищ корисних копалин . Доктор технічних наук, старший науковий співробітник КОРНЕТ Едуард Олександрович, Державний науково-дослідний гірничорудний інститут Комітету промислової політики України (м. Кривий Ріг), заступник директора.
Доктор технічних наук, професор МОСКАЛЬОВ Олександр Миколайович, Національна гірнича академія України, Міні-стерство освіти і науки України (м. Дніпропетровск), професор кафедри гірничіх машин.
Провідна установа - Комплексний науково-дослідний проектно-конструкторський інститут по проблемам центрального району Донбассу (м. Горлівка), лабораторія шахтної теплофізики.
Захист відбудеться " 21 " грудня 2000 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 08.080.03 при Національній гірничій академії за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національної гірничої академії Міністерства освіти і науки України (49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19). Автореферат розісланий " 21 " листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 08.080.03, С.Ф. Власов
докт. техн. наук
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Інтенсифікація видобутку та високі вимоги до якості рудопідготовки спонукають до пошуку нових підходів у розв'язанні проблеми управління технологічними процесами гірничого виробництва. Одне з найважливіших питань цієї проблеми – забезпечення транспортабельності видобувної гірничої маси в зимовий період. Незважаючи на досить високу середньорічну температуру на території України (+9,0 °С), тривалість холодного періоду перебуває в межах від 70 до 128 діб, причому температура повітря може знижуватися до – 20... – 25 °С.
У зимовий період збільшується кількість позапланових простоїв технологічних ланок гірничого виробництва через примерзання і змерзання гірничої маси, що досягають 10...12 % календарного часу. Згідно з існуючим положенням гірничовидобувні підприємства, що взимку відвантажують свою продукцію (залізорудний концентрат, аглоруду та ін.) металургійним заводам, зобов'язані обробляти внутрішню поверхню транспортних машин профілактичними засобами для попередження примерзання вантажу.
Відомі профілактичні засоби з використанням негашеного вапна, водних розчинів солей NaCl і CaCl2 та нафтопродуктів у одних випадках недостатньо ефективні, в других економічно не виправдані, а в третіх не задовольняють санітарно-гігієнічним і пожежобезпечним вимогам. Наявні установки для профілактичної обробки гірничої маси та ємностей транспортних машин громіздкі, дорогі й використовуються неефективно. Тому такі актуальні дослідження, орієнтовані на розробку енергозберігаючих, екологічно чистих, ефективних і нетрадиційних способів та засобів боротьби зі змерзанням і примерзанням гірничої маси при її транспортуванні споживачам.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Тема дисертації відповідає пріоритетному напрямку розвитку науки і техніки “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології” (Постанова Верховної Ради України від 16 жовтня 1992 року № 2705-ХІ).
Ідея роботи полягає в управлінні теплофізичними властивостями та міцністю гірничої маси, обробленої нетрадиційними важко замерзаючими відходами хімічного виробництва і природним бішофітом.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРАНСПОРТАБЕЛЬНОСТІ ВИДОБУВнОЇ ГІРНИЧОЇ МАСИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок