Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безконтактна оцінка переміщень і деформацій будівельних конструкцій у випробуваннях

Безконтактна оцінка переміщень і деформацій будівельних конструкцій у випробуваннях

Назва:
Безконтактна оцінка переміщень і деформацій будівельних конструкцій у випробуваннях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,66 KB
Завантажень:
17
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Харківський державний технічний університет будівництва і архітект
ури


Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури
Гриценко Валерій Павлович
УДК 620.179: 621.272.826
Безконтактна оцінка переміщень
і деформацій будівельних конструкцій
у випробуваннях
Спеціальність 05.23.01. - Будівельні конструкції,
будівлі та споруди.
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельних конструкцій Сумського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Фомиця Леонід Миколайович, завідувач кафедри будівельних конструкцій Сумського державного аграрного університету.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Шагін Олександр Львович, завідувач кафедри залізобетонних та кам`яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Азізов Талят Нуредінович, директор Сумського центру наукових досліджень і проектування промислових будівель та споруд
Провідна установа
Полтавський державний технічний університет ім.Ю.Кондратюка (м. Полтава)
Захист відбудеться "27" червня 2000 р. о 15 год. На засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.056.04 Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул.Сумська, 40.
Автореферат розісланий "26" травня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент М.Г. Ємельяненко


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. При вирішенні багатьох різноманітних задач випробування будівель та споруд і в залежності від їх особливостей потрібна різна точність вимірювання переміщень та деформацій будівельних конструкцій. Особливо висока точність вимірювання переміщень вимагається при визначенні напружено-деформованого стану конструкцій з метою оцінки їх працездатності або довговічності та надійності.
Важливе значення має вимірювання переміщень будівельних конструкцій під дією зміни температури, особливо при визначені їх вогнестійкості.
При деяких дослідженнях переміщень та деформацій буває неможливим використання традиційних тензометричних методів та механічних приладів через розташування конструкцій на великій висоті або в зоні високих температур чи радіаційного випромінювання. Не бажаним є контакт з вимірювальним приладом конструкцій, виготовлених з матеріалів малої жорсткості, тонких плівок, еластичних ниток, або в випадках досягнення матеріалом межі текучості.
В усіх таких випадках бажано застосовувати безконтактні методи, що базуються на використанні променю світла. Тому дослідження безконтактної оцінки переміщень та деформацій будівельних конструкцій за допомогою лазерної інтерферометрії є актуальною темою.
Зв'язок роботи з науковими програмами.
Дисертаційна робота є розділом досліджень, що проводяться кафедрою будівельних конструкцій Сумського державного аграрного університету за темою "Розробка методів оцінки працездатності та підсилення будівельних конструкцій за складних умов експлуатації".
Мета роботи: Розробка методики застосування безконтактної оцінки при дослідженні переміщень та деформацій будівельних конструкцій у випробуваннях будівель та споруд за допомогою променю світла з підвищеною точністю.
Задачі, що вирішуються в роботі:
-
визначити коло питань в галузі експериментальних досліджень інженерних споруд, що потребують підвищеної точності вимірювання переміщень та деформацій;
-
вивчити особливості визначення переміщень та деформацій в механіці деформованого твердого тіла з точки зору необхідності високої точності вимірювань переміщень;
-
розробити методику використання лазерної інтерферометрії для безконтактної оцінки розташування об'єктів та їх переміщень і деформацій;
-
провести експериментальні дослідження переміщень будівельних конструкцій, виконати аналіз їх точності в порівнянні з методами традиційної тензометрії;
-
розробити методику та практичні рекомендації по застосуванню методів лазерної інтерферометрії для експериментальних досліджень будівельних конструкцій, будівель та споруд;
-
впровадити розроблену методику у виробництво.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Безконтактна оцінка переміщень і деформацій будівельних конструкцій у випробуваннях

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок