Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФРАНЦІЇ

РЕФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФРАНЦІЇ

Назва:
РЕФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФРАНЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,51 KB
Завантажень:
366
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
РОМАНЕНКО Оксана Василівна
УДК 371.134:373.5:001.73(44)
РЕФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФРАНЦІЇ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луганськ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Криворізькому державному педагогічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор педагогічних наук, професор
Скидан Сергій Олександрович,
Криворізький економічний інститут Державного вищого навчального закладу „Київський Національний економічний університет ім. В.Гетьмана, завідувач кафедри української та іноземних мов.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор
Ваховський Леонід Цезаревич,
Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка, декан історичного факультету;
кандидат педагогічних наук, доцент
Зязюн Лариса Іванівна,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології,
доцент кафедри романських мов.
 
Провідна установа | Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського (м. Одеса),
кафедра педагогіки,
Міністерство освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться 19 квітня 2007 р. о 13.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.053.01 у Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.
Автореферат розісланий 19 березня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Л.Бутенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. На сучасному етапі становлення України як незалежної демократичної європейської держави з ринковою економікою значно актуалізується проблема перебудови її освіти. В умовах соціально-економічних перетворень у нашому суспільстві, прагнення України знайти гідне місце серед європейських країн, зробити власні здобутки культурного та духовного життя складовою частиною загальноєвропейської спадщини, особливу роль відіграє входження вітчизняної освіти до європейського освітянського простору. В цьому контексті вивчення досвіду західноєвропейської, зокрема, французької школи є першочерговою потребою для вітчизняної педагогіки.
Підвищення ефективності учительської праці, роль вчителя в сучасному суспільному житті, його обов'язки, умови діяльності та нові функції, проблеми формування вчителів нової генерації є темами численних конференцій на світовому та європейському рівнях. Це також знайшло своє відображення в документах ЮНЕСКО, Ради Європи, Комісії Європейського Союзу з питань освіти, у національних законодавствах та наукових працях. Фундаментальними дослідженнями у галузі європейської освіти стали роботи Х.К.Тедеско, В.Малінсона, Ф.Комба, К.Росса, Ж.Томаса, Ф.Кірстеда, П.Вагнера, Дж.Постера та ін.
Відомі французькі педагоги та державні діячі: А.Ван Зантен, О.Жіскар-д'Естен, Е.Демолєн, М.Крозьє, Ф.Луї, А.Селерьє досліджують сучасні проблеми французької освіти. Теоретичні та практичні питання педагогічної освіти у Франції розкрито у наукових роботах Р.Абі, М.Альте, Ф.Мерьє. Змістовні праці істориків А.Проста, Б.Компаньон, А.Тевенен і М.Васконселлос висвітлюють розвиток системи французької освіти в історичному контексті; соціологічні дослідження М.Дуру-Белла, Морнетта, М.Крозьє, Шапулі та ін. викривають нагальні проблеми сучасної французької школи.
Російські науковці Б.Вульфсон та О.Джуринський присвятили свої дослідження розгляду французьких педагогічних концепцій та їх теоретико-методологічних основ, впливу науково-технічного прогресу на освіту Франції, а також основним напрямам удосконалення освітньої системи західноєвропейських країн. У монографії С.Головка надається детальний аналіз системи вищої освіти країни.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РЕФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФРАНЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок