Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ НА ФОНДОВОМУ РИНКУ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ НА ФОНДОВОМУ РИНКУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ НА ФОНДОВОМУ РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,99 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ГОЛЄВ Микола Кузьмич
УДК 336.76
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ НА ФОНДОВОМУ РИНКУ
Спеціальність: 08.06.01 - “Економіка , організація та управління підприємствами”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільській академії народного господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Тибінь Анатолій Михайлович,
Тернопільська академія народного господарства,
директор Інституту міжнародного бізнесу та менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Александрова Валентина Петрівна,
Інститут економічного прогнозування НАН України (м. Київ),
провідний науковий співробітник;
кандидат економічних наук, професор
Загородній Анатолій Григорович,
Національний університет “Львівська політехніка” (м. Львів),
завідувач кафедри обліку та аналізу.
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України, відділ
проблем регіональної економіки (м. Донецьк).
Захист відбудеться 09.10.2003 р. о 11 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 у Тернопільській академії народного господарства за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, аудиторія 1219.
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розісланий 06.09.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор Штефанич Д. А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Українська держава перебуває в процесі реформування економіки, провідну роль у якому відіграє становлення фінансового ринку. Незмінним елементом його структури є фондовий ринок.
Фондовий ринок – важлива складова частина соціально орієнтованої економіки, що сприяє оздоровленню та зміцненню фінансової системи країни, створенню необхідних фінансових резервів, залученню вітчизняного й іноземного капіталу, вільному та ефективному переливу фінансових коштів із малорентабельних галузей і реґіонів у високорентабельні, а також із сегментів ринку, де є надлишок капіталу, в сегменти, де відчувається його нестача. У зв’язку з цим виникає неабияка потреба в глибокому, обґрунтованому вивченні тих процесів, які пов’язані з розвитком перетворень, що відбуваються під час здійснення підприємством діяльності на фондовому ринку.
Із перших років незалежності українська держава приділяє достатньо уваги розвитку фондового ринку. Були прийняті Закони України “Про цінні папери та фондову біржу”, “Про господарські товариства”, “Про приватизацію державного майна”, “Про національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні”, створено Українську фондову біржу, Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку, схвалено Концепцію функціонування та розвитку фондового ринку України. Протягом десяти років на цьому ринку відбулися кардинальні зміни: створені основні елементи його інфраструктури, значно розширене правове поле регулювання фондового ринку, реформовано в акціонерні десятки тисяч підприємств, сформувалась індустрія спільного інвестування, запроваджені засади захисту прав інвесторів. Водночас значно активізувався обіг корпоративних облігацій, який допоміг підприємствам розв’язати низку фінансово-економічних проблем, що виникли під час економічного спаду в державі. Розвиток корпоративного фінансування шляхом випуску депозитарних розписок, поряд із використанням облігацій, в умовах формування емісійної стратегії дає змогу створити умови для вдосконалення системи інвестиційного забезпечення діяльності підприємств.
Дослідженням питань формування, розвитку та вдосконалення діяльності на фондовому ринку займалися зарубіжні й вітчизняні дослідники: М. Алєксєєв, Б. Альохін, В. Балабанов, В. Беренс, М. Берзон, И. Бланк, Є.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ НА ФОНДОВОМУ РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок