Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ ПІДПРИЄМСТВ МОЛОКОПРОДУКТОВОГО ПІДКОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ НА РИНКУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

МАРКЕТИНГ ПІДПРИЄМСТВ МОЛОКОПРОДУКТОВОГО ПІДКОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ НА РИНКУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

Назва:
МАРКЕТИНГ ПІДПРИЄМСТВ МОЛОКОПРОДУКТОВОГО ПІДКОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ НА РИНКУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,59 KB
Завантажень:
153
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РЯБЧИК АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 339.138:339.35:658.51(043)
 
МАРКЕТИНГ ПІДПРИЄМСТВ МОЛОКОПРОДУКТОВОГО ПІДКОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ НА РИНКУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ
Спеціальність: 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, професор,
заслужений економіст України
Чеботар Сергій Іванович,
Національний аграрний університет (м. Київ),
завідувач кафедри маркетингу та
міжнародної торгівлі
 
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Войчак Анатолій Володимирович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана (м. Київ),
професор кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Стукач Тетяна Миколаївна,
Українська академія зовнішньої торгівлі (м. Київ),
доцент кафедри міжнародного менеджменту та
маркетингу
Провідна установа – Національний науковий центр “Інститут аграрної
економіки” УААН (м. Київ),
відділ підприємництва
Захист відбудеться “23” січня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.063.01 у Європейському університеті за адресою: 03115, м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16-в.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, вул. Депутатська, 15/17.
Автореферат розісланий “22” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н., доцент О.П. Луцій


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Молокопродуктовий підкомплекс є одним з найбільш інтенсивних, динамічних та вагомих складових агропромислового комплексу України, який має всі можливості в короткі строки нарощувати виробництво високоякісної молочної продукції.
В останні роки на вітчизняних підприємствах молокопродуктового підкомплексу України активно проходить процес модернізації і впровадження нових технологій, розвиваються високотехнологічні виробництва, нарощуються потужності, що наближає виробництво до європейських стандартів, дозволяє знижувати витрати сировини, розширювати асортимент і виробляти молочну продукцію високої якості.
Проте посилення конкуренції, проведення державних заходів уряду Російської Федерації по захисту внутрішнього ринку, зростання вимог споживачів до якості молочної продукції, а також недостатнє теоретичне та практичне забезпечення маркетингової діяльності українських експортерів призводить до значних ускладнень при постачанні вітчизняної молочної продукції на даний ринок. В зв’язку з цим виникає необхідність детального вивчення, обґрунтування та застосування міжнародного маркетингу вітчизняними підприємствами молокопродуктового підкомплексу, адаптування підприємницьких дій до принципів сучасного маркетингу і використання їх в своїх цілях з метою ефективного функціонування, закріплення позицій, здобуття конкурентних переваг на російському ринку та розвитку їх зовнішньоекономічної діяльності.
Вагомий внесок у розвиток концепції та методології міжнародного маркетингу здійснили зарубіжні і вітчизняні вчені, зокрема: Є.М. Азарян, В.А.Алексунін, Г. Армстронг, Л.В. Балабанова, С.В. Барсукова, О.С. Буров, Г.О. Васільєв, А.В. Войчак, І.Н. Герчикова, Є.П. Голубков, А. Дайян, Дж.Еванс, П.С. Зав’ялов, О.Л. Каніщенко, Ф. Котлер, В.І. Крамаренко, А.І. Кредисов, Ж.Ж. Ламбен, Т.М. Лозинська, О.П. Луцій, В.Є. Новицький, Л.В. Новошинська, С.Маджаро, В.П. Оніщенко, Т.М. Стукач, Т.М. Циганкова, В.І.Черенков та інші.
Дослідженню проблем функціонування і розвитку підприємств молокопродук-тового підкомплексу присвячено ряд робіт вітчизняних науковців, а саме: В.М. Бондаренка, П.С. Березівського, В.В. Борщевського, М.Я. Дем’яненка, В.Н. Зимовця, М.М. Ільчука, М.В. Калінчика, С.М. Кваші, В.М. Трегобчука, О.В. Шкільова, П.Т. Саблука, О.М. Шпичака та інших.
Разом з тим у вітчизняній економічній літературі незначну увагу приділено питанням розвитку зовнішньоекономічної діяльності та практично відсутні наукові теоретичні положення і практичні рекомендації щодо маркетингової діяльності підприємств молокопродуктового підкомплексу на ринку Російської Федерації, розвитку концепції міжнародного маркетингу, досліджень зарубіжних ринків, використання принципів, методів і стратегій міжнародного маркетингу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: МАРКЕТИНГ ПІДПРИЄМСТВ МОЛОКОПРОДУКТОВОГО ПІДКОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ НА РИНКУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок