Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ / сторінка 4

Назва:
БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,08 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Тому ділянка циліндричної обичайки, що зношується інтенсивно, захищається накладкою, а нижня конічна частина робиться змінною.
Подібно циклонам, апарати зі зворотними зв'язками прості по пристрої, у виготовленні, монтажі й експлуатації, надійні в роботі, універсальні й економічні. Вони, на відміну від циклонів, забезпечують задане очищення газу від пилу при довільній його витраті. Необхідне очищення газів досягається в результаті багаторазової фільтрації транзитного запиленого газового потоку через концентровані шари пилу, що циркулює в замкнутих контурах.
Основа апарата зі зворотними зв'язками – система послідовно з'єднаних криволінійних каналів із замкнутими контурами представлена на мал. 1. Вона утвориться двома плоскими торцевими стінками і циліндричними напівобичайками різної кривизни. Кожна пара сусідніх каналів утворить замкнутий контур при наявності ексцентриситету між осями обертання непарних і парних напівобичайок.
Рис. 1. Система каналів із замкнутими контурами.
На виході з кожного каналу криволінійний газовий плин поділяється на двох частин. Периферійна частина – циркулюючий потік повертається в попередній канал меншої кривизни, центральна частина – наскрізний потік направляється в наступний по ходу канал більшої кривизни. Пройшовши послідовно всі канали, наскрізний потік виводиться із системи через центральний отвір в одній чи в обох торцевих стінках.
Тверді частки, що надходять з газом, поділяються в системі з замкнутими контурами на три групи: дрібні частки золи (пилу) з масою менше критичної несуться наскрізним потоком, їхні агрегати і великі частки з масою більше визначеної величини захоплюються циркулюючим потоком першого каналу й осаджується в з'єднаному з ним пилозбірнику, частинки з проміжними масами розподіляються по рівноважних орбітах і циркулюють у замкнутих контурах. Зі зменшенням маси при здрібнюванні циркулююча частка переміщається на орбіти з більшою кривизною і несеться наскрізним потоком. Зі збільшенням маси при коагуляції часток, їхній агрегат дрейфує від центра до периферії системи, переходячи послідовно на орбіти меншої кривизни, захоплюється циркулюючим потоком у першому каналі й осаджується в пилозбірнику.
Концентрація часток в очищеному газі –
, (1)
де і – запиленості наскрізного потоку до і після його очищення в системі криволінійних каналів із замкнутими контурами, - кількість каналів.
Коефіцієнт аеродинамічного опору системи при рівних площах поперечних переріз наскрізного потоку на вході і виході з її –
(2)
Довговічність пиловловлювача зі зворотними зв'язками на порядок більш, ніж циклона.
Основна ідея реалізованого варіанта консервації зруйнованого 4-го енергоблоку ЧАЕС полягала у використанні збережених будівельних конструкцій як опори під несучі елементи укриття, які добудовуються, без установки додаткових опор у реакторній зоні. Усередині об'єкта “Укриття” знаходиться порядку 380 різних зруйнованих і уцілілих приміщень. До аварії в блоці було близько 2,5 тис. тонн графіту. У першу добу після аварії були скинуті десятки тонн різних матеріалів. Далі за одні діб скидалося до тисячі тонн. Останні 80 тонн свинцю були введені в жерла реактора 9 травня 1986 року. За різними оцінками в об'єкті “Укриття” знаходиться від десятків до сотень тонн радіоактивного пилу, змішаної з тисячами тонн дисперсних матеріалів.
Радіаційна небезпека зв'язана з вимиванням активності водою і її улученням у зовнішній простір, а також з можливим викидом радіоактивного пилу при обваленні старих конструкцій усередині укриття. При максимальній аварії з руйнуванням об'єкта “Укриття” у результаті чи землетрусу смерчу практично не прогнозується області проходження радіоактивної хмари і випадання радіоактивних опадів. Знепилювання завалів і приміщень зруйнованого енергоблоку до і під час його розбирання знижує небезпека і масштаби можливого забруднення радіоактивним пилом зовнішнього середовища.
У другому розділі розглядається методика дослідження замкнутих систем, представлені математичні моделі замкнутих по газі систем знепилювання, аналіз можливості уловлювання субмікронних часток у системі каналів із замкнутими контурами, її надійність і опір.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок