Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ / сторінка 5

Назва:
БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,08 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Рис. 2. Графи станів замкнутіх сістем знепилювання 1-об'єкт “Укриття” (ізольований простір), 2- пиловловлювач, 3 - димосос, 4 - контейнер (капсула)
Разглянути графи станів (Рис. 2) можлівих варіантів компановок сістем знепилювання. Зв'язок між елементами (щільності потоків подій) характеризує інтенсивності переміщення часток пилу на ділянках розглянутою системою знепилювання. Їхнє значення залежить від фізичних, режимних, конструктивних і інших параметрів запилених потоків. З трьох варіантів їхнього компонування між собою пропонується до реалізації варіант (в). У цьому випадку димосос використовується так само як концентратор і коагулятор пилу, що зменшує витрату наскрізного потоку в пиловловлювачі. Система рівнянь для ймовірностей станів має вигляд:
(3)
З (4) одержимо характеристичне рівняння
, (4)
що рівносильне
(5)
де
Рішення системи рівнянь (4) дає підставу записати формулу накопичення пилу в контейнері у вигляді:
Аналогічні залежності отримані для інших двох варіантів компонування розглянутих елементів у замкнутих системах знепилювання.
Для можливості порівняння ймовірностей осідання пилу а контейнерах трьох альтернативних систем щільності потоків подій виражені через коефіцієнти уловлювання пилу . Обрана система знепилювання оптимізована за сполученням значень коефіцієнтів уловлювання, що забезпечує найбільшу імовірність улучення часток у контейнер. Гранична імовірність осідання часток пилу в контейнері визначається відношенням:
,
де .
Одержане співвідношення є основою оптимізації коефіцієнтів пиловловлення в обраній замкнутій системі знепилювання.
Стохастична модель радіального дрейфу субмікронних часток містить у собі систему диференціальних рівнянь для імовірності подій.
В результаті кожного парного зіткнення з інтенсивністю l рахункова концентрація часток може збільшуватися на u одиниць при їхньому здрібнюванні (u — коефіцієнт розмноження), зменшиться на одиницю при їхній коагуляції (злипанні) чи залишитися незмінної при пружному їхньому ударі. Номеруя кожен стан системи в даний момент рахунковою концентрацією , можна одержати три щільності потоку подій:
— щільність потоку подій, що переводять систему зі стану N у стан N –1;
— щільність потоку подій, що переводять систему зі стану N у стан N +u;
— щільність потоку пружних зіткнень, що зберігають стан системи.
Методика розрахунку коефіцієнта уловлювання побудована на застосуванні усіченого гауссовского випадкового процесу до опису просторово-тимчасового розподілу пилу в криволінійному каналі.
Середній час перебування частки в i-ом каналі:
Перехідні імовірності на виході з і-го каналу (Рис. 1) обчислюються для розміру частки по формулах:
і
при .
У такий спосіб обчислюється матриця вихідних ймовірностей для знаходження вектора граничних станів марковського ланцюга
Коефіцієнт дифузії кожної частки залежить від її розміру й обчислюється за формулою:
Середньоквадратичне відхилення відповідно дорівнює:
Рис. 3.Алгоритм розрахунку коефіціента вловлювання
На виході алгоритму коефіцієнт вловлювання частки розміром d дорівнює Загальний коефіцієнт вловлювання:
Розрахунок за цією методикою для часток із середнім діаметром 0,5 мкм у системі каналів із шістьма замкнутими контурами дає .
Загальний коефіцієнт опору системи каналів із замкнутими контурами представлена як сума коефіцієнтів опору її елементів:
,
де: – коефіцієнт опору центральної області системи, – коефіцієнт опору -го каналу, n– кількість каналів у системі.
З урахуванням (3) коефіцієнт опору центральної області системи при =1 визначається рівністю:
,
відповідно до якого, при n>5 втрати напору наскрізного потоку в центральній області системи послідовно з'єднаних криволінійних каналів із замкнутими контурами перевищують 80 % від загальних втрат. Отриманий результат погодиться з висновками, зробленими в третьому розділі даної глави, про більш інтенсивний знос центральної напівобичайки.
Першочерговий знос центральної напівобичайки свідчить про надійність системи з замкнутими контурами в цілому, тому що можливий рівчак частини газового потоку через виникаючі свищі в центральній напівобичайці не порушує принципу роботи системи з замкнутими контурами.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок