Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,08 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
БУРОВ Олексій Олександрович

УДК 621.928.9
БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ
ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
05.14.06 – Технічна теплофізика і промислова теплоенергетика
.
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі нафтогазового та хімічного машинобудування.
Науковий керівник: докотор технічних наук, професор, Становський Олександр Леонідович, завідувач кафедри нафтогазового та хімічного машинобудування, Одеський національний політехнічний університет, професор
Офіційні опоненти: докотор технічних наук, професор Кєсова Любов Олександрівна, завідувач кафедри теплоенергетичного устаткування теплових та атомних електростанцій, Національний технічний університет України ”Київський політехнічний інститут”,
кандидат технічних наук, доцент Зайцев Олег Миколйович, завідувач кафедри опалевання, вентиляції та охорони повітреного басейну, Одеська державна академія будівництва та архітектури.
Провідна установа: Інститут технічної теплофізики НАН України, лабораторія ТХП (м Київ)
Захист відбудеться 2 липня 2002 р. о 1400 на засіданні спеціалізованої ради Д 41.052.04 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: ауд 400 А, 1, просп. Шевченка, 65044, м. Одеса.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного політехнічного університета за адресою: 1, просп. Шевченка, 65044, м. Одеса.
Автореферат розізсланий 31 травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 41.052.04,
кандидат технічних наук, доцент В.П. Кравченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Останнім часом, у зв'язку з підготовкою до вступу України в Євросоюз, різко посилилися екологічні вимоги до забруднення навколишнього середовища підприємствами різних галузей. За даними Державного комітету України по нагляду за охороною праці та екологічних організацій до 80 % викидів золи та пилу в атмосферу припадає на обладнання промислової теплоенергетики. Натомість, у харчовій да деяких інших галузях промисловості пиловловлення має не стільки екологічний, скільки ресурсозберігаючий ефект, оскільки дозволяє повернути до споживання значну частку пилоподібних корисних речовин. Зниження кількості викидів за рахунок підвищення ефективності існуючої відкритої (з викиданням очищених газів в атмосферу) системи золопиловловлення є актуальною задачею сучасної техніки, але в той же час, існують і такі унікальні з природоохоронної точки зору об'єкти, у яких викиди забрудненого пилу в атмосферу, навіть при найвищому ступені очищення, взагалі неприпустимі. До них, зокрема, відноситься об'єкт “Укриття” – наслідок аварії на Чорнобильській АЕС. У цьому випадку відкриті системи пиловловлення неефективні. На відміну від відкритої, пиловловлення в замкнутій системі не вимагає повного вилучення твердої фази з газів, але при цьому умови роботи пиловловлювачів ускладнюються через підвищення концентрації твердих частинок.
В останні роки багато уваги приділяється розробці та впровадженню відцентрових багатоканальних золопиловловлювачів, які дозволяють, в порівнянні з традиційними циклонами, різко підвищувати якість розподілу фаз при зниженні енергетичних затрат на одиницю маси очищеного газу. Але питання теплофізики процесу самофільтрації в багатоканальних золопиловловлювачах майже не вивчені, що не дає можливості побудови оптимальних схем пиловловлення з використанням таких апаратів.
Тому підвищення надійності і довговічності систем очистки газів із використанням багатоканальних відцентрових золопиловловлювачів при зниженні їх габаритів, маси та енерговитрат є вельми актуальною теоретичною і практичною задачею.
Робота виконувалася відповідно до Координаційного плану НДР Міністерства освіти і науки України за науковим напрямком № 33 “Наукові проблеми безпечної експлуатації АЕС і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС”, у рамках НДР № 374-134 Одеського національного політехнічного університету “Розробка замкнутої по газу системи знепилювання 4-го блоку Чорнобильської АЕС”.

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗОЛОПИЛОВЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок