Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

МОДЕЛЮВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,85 KB
Завантажень:
373
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Жеманюк Андрій Павлович
УДК 330. 4: 658
МОДЕЛЮВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор
Пушкар Олександр Іванович,
Харківський державний економічний університет, завідувач кафедри обчислювальної техніки та програмування
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Заруба Віктор Якович,
Харківський національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”, завідувач кафедри економічної кібернетики, маркетингового менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Раєвнєва Олена Валентинівна,
Харківський державний економічний університет, доцент кафедри економічної кібернетики
Провідна установа - | Донецький національний університет, Міністерство освіти і науки,
кафедра економічної кібернетики (м. Донецьк)
Захист відбудеться “12” лютого 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К 64.055.02, в Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків,
пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “10” січня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Красноносова О.М.


Загальна характеристика РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі свого розвитку Україна, як і більшість країн Східної Європи, стоїть перед вирішенням однієї з найважливіших проблем своєї історії. Процес трансформації економічної системи країни від планової до ринкової носить не еволюційний, а революційний характер. У цьому випадку мова йде не просто про необхідність зміни економічних структур як вираження вже сформованої нової свідомості, а про те, що зміна свідомості і складає основну сутність цього процесу. Це означає, що звертання до досвіду минулого є недостатньою основою для вирішення принципово нових завдань, а стратегічні міркування обтяжуються численними сумнівами і конфліктною атмосферою.
Зміна пріоритетів і акцентів розвитку підприємства, висування на перший план його людських ресурсів є світовою тенденцією трансформації організаційних структур. У національній економіці перехід від “кадрової політики” до управління персоналом (людськими ресурсами) викликаний багатьма причинами, які лежать в основі структурної перебудови. До таких причин необхідно віднести: відсутність випереджальної, перспективної функції управління персоналом, неузгодженість цілей розвитку персоналу з цілями загальної стратегії організації, відсутність найважливіших інструментів мотивації персоналу у керівників підрозділів (зарплата, прийом на роботу, звільнення), відношення до підвищення кваліфікації як до другорядного завдання і т.п. Все це призвело до виникнення нової парадигми розвитку виробництва, яка заснована на пріоритетах управління і розвитку людськими ресурсами. Основу цієї парадигми складає забезпечення виживання організації шляхом більш високих темпів формування і розвитку її людського потенціалу у порівнянні зі змінами зовнішнього середовища. Таким чином, головне завдання полягає в адаптації організації не до самих змін ринкових умов функціонування організації, а до швидкості цих змін.
Проблемою управління і розвитку персоналу організації займаються багато закордонних і вітчизняних вчених. Даному напрямку економічних досліджень присвячені роботи таких вчених як: Десслер Г., Друкер П., Мейланд Я., Пітерс Т., Уотерман Р., Хенце Р., Благун І., Виханський О., Гриньова В., Дмитренко Г., Дороніна М., Заруба В, Кібанов А.., Одегов Ю., Пономаренко В., Пушкар А., Мордовін С., Самигін С., Шекшня С., Щекін Г., Хохель З. та інші.
Всебічне вивчення представлених у літературі концепцій та підходів дозволило зробити висновок про те, що низка питань щодо управління і розвитку персоналу підприємства недостатньо розроблені і досліджені.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок