Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення банківської діяльності та пом’якшення ризиків у форматі регіональних кластерів

Загрузка...

Удосконалення банківської діяльності та пом’якшення ризиків у форматі регіональних кластерів

Назва:
Удосконалення банківської діяльності та пом’якшення ризиків у форматі регіональних кластерів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,91 KB
Завантажень:
19
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
національна академія наук україни
рада по вивченню ПРОДУКТИВНИХ сил україни
УДК: 658:336.77 (477)
Скічко Олександр Іванович
Удосконалення банківської діяльності
та пом’якшення ризиків у форматі
регіональних кластерів
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Раді по вивченню продуктивних сил України Національної академії наук України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Данилишин Богдан Михайлович, Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, в.о. голови.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Чернюк Людмила Григорівна, Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, завідуюча відділом проблем комплексного розвитку і розміщення продуктивних сил;
доктор економічних наук, професор Качала Тамара Миколаївна, Черкаський державний технологічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту.
Провідна установа:
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, відділ проблем регіональної економіки, м. Київ.
Захист відбудеться “27” березня 2006 р. о 14 год. 30 хв. год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 26.160.01 Ради по вивченню продуктивних сил України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
Автореферат розісланий “24” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук,
професор Дейнеко Л.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стабільний розвиток банківської системи країни є однією з найважливіших передумов ефективного функціонування усіх елементів ринкової економіки та суттєвим фактором зростання виробництва, забезпечення умов господарської діяльності регіонів країни, поліпшення соціального захисту та добробуту населення.
Розбудова банківського сектору повинна мати системний характер та базуватися на зростання рівня і якості обслуговування підприємств та населення в усіх регіонах України. Кредити, що надаються комерційними банками, мають стати доступними та привабливими, банківські послуги – різноманітними та більш комплексними. В останні роки банківські установи України поступово стають активними учасниками регіонального фінансового ринку. Тому теоретико-методологічний підхід до дослідження банківської сфери саме з позиції регіональної системи є методологічно найбільш результативним, оскільки дозволяє глибоко досліджувати сучасні проблеми банківської діяльності. Подальшого вивчення на основі розробки теоретико-методологічних основ банківської діяльності потребує організаційно-економічний механізм управління банківськими ризиками для виявлення внутрішньої структури і характеру та особливостей функціонування банківської сфери в регіональних господарських структурах.
Проблеми розвитку сучасної банківської системи України на етапі трансформування економіки, в першу чергу, пов’язані з виявленням та усуненням ризикових ситуацій в регіонах, що потребує удосконалення механізму управління регіональним банківським розвитком, обґрунтування доцільності впровадження нових видів фінансових продуктів і послуг в регіоні. Теоретичні основи формування ринку банківських послуг висвітлені в працях М. Емрайта, М. Портера, М. Фельдмана, А. Маршалла, В. Прайса та інших вчених-економістів. Питання взаємозв’язку маркетингової стратегії реалізації банківських продуктів і методів управління ризиками у формуванні сучасної кредитної політики досліджуються у роботах О. Баранівського, О. Дьоміна, О.Т. Євнуха, О. Задорожної, О. Кириченка, В. Лагутіна, Б. Луціва, І. Лютого, К. Мезенцева, В. Москвина, С. Шумської та інших економістів, які зробили вагомий внесок у теорію і практику діяльності банківської сфери, узагальнення основ функціонування її об’єктів, розглядаючи економічну природу утворення банківської системи в об’єднанні банків під впливом товарно-грошових відносин, які знаходяться на стадії становлення ринкової економіки в умовах наростаючих ризиків.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Удосконалення банківської діяльності та пом’якшення ризиків у форматі регіональних кластерів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок