Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оцінка стану транспортних систем у задачах організації руху автотранспортних засобів

Оцінка стану транспортних систем у задачах організації руху автотранспортних засобів

Назва:
Оцінка стану транспортних систем у задачах організації руху автотранспортних засобів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,46 KB
Завантажень:
373
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Харківський національний автомобільно-дорожній університет
Костюченко Сергій Михайлович
 
УДК 656.13
Оцінка стану транспортних систем у задачах організації руху автотранспортних засобів
05.22.01 - транспортні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: |
доктор технічних наук, професор Алексієв Олег Павлович, Харківський національний автомобільно - дорожній університет, завідувач кафедри електричних систем та комплексів транспортних засобів. |
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Теленик Сергій Федорович, Національний технічний університет України, завідувач кафедри автоматизації управління в технічних системах, м.Київ;
кандидат технічних наук, доцент Єресов Володимир Іванович, Український транспортний університет, доцент кафедри транспортних систем та маркетингу, м. Київ.
Провідна установа:
Українська академія залізничного транспорту, кафедра автоматики та комп’ютерних систем управління, Міністерство транспорту України, м. Харків.
Захист відбудеться 16.12.2003 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.03 у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий 14.11.2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Смирнов О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Задоволення потреб населення в перевезеннях, удосконалювання і розвиток практично всіх галузей промислового виробництва, сільського господарства України залежить від стану транспортного комплексу. Він складається з різних транспортних систем, кожна з яких є сукупністю транспортних засобів і комунікацій. Це - автомобільний рухомий склад і автомобільні дороги, відповідно - залізничний транспорт, водні, повітряні, інші транспортні об'єкти і системи. В основі процесів управління транспортними системами у цілому лежить розв’язання задач управління рухом і пов’язані з цим проблеми прийняття рішень щодо експлуатації транспортних засобів і комунікацій. Розвиток транспортного комплексу України, інтеграція нашої країни у світові і європейську транспортні системи потребує удосконалювання управління транспортом, підвищення вірогідності оцінки стану конкретної транспортної системи, її повноти і достатності.
Така оцінка не може ґрунтуватися на існуючих окремих методах і засобах. Потрібний новий узагальнений підхід, нові методи і засоби, що основуються на безперервному спостереженні за станом усіх підсистем і ланок транспортного комплексу, тобто моніторингу транспортних систем. Є доцільною розробка концепції такого безперервного моніторингу транспортних систем у поєднанні з інтелектуалізацією транспортних засобів для рішення задач активного управління рухом на транспортних магістралях з урахуванням підготовки завдань на відновлення транспортно-експлуатаційних якостей складових транспортних систем і комунікацій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами полягає у наступному. Дослідження з тематики дисертаційної роботи відповідають завданням Національної програми інформатизації України тому, що спрямовані на “створення інформаційно-аналітичного забезпечення транспортного комплексу”. Його результати отримані при виконанні завдань тематики Міністерства освіти і науки України з інформаційного аналізу і синтезу мехатронних систем, розробці теоретичних основ створення автомобільних мікропроцесорних систем для оцінки стану автомобільних доріг. Ця тематика є складовою частиною науково-дослідних робіт Державної служби України з ремонту, будівництва та експлуатації автомобільних доріг, робіт з удосконалювання транспортних систем Харківської і Дніпропетровської областей України.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Оцінка стану транспортних систем у задачах організації руху автотранспортних засобів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок