Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИБОРУ ЕФЕКТИВНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ СИСТЕМ З РЕГУЛЬОВАНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИБОРУ ЕФЕКТИВНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ СИСТЕМ З РЕГУЛЬОВАНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Назва:
МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИБОРУ ЕФЕКТИВНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ СИСТЕМ З РЕГУЛЬОВАНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,99 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РОМАНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧ
УДК 621.771.072:001.891.573
МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИБОРУ ЕФЕКТИВНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ СИСТЕМ З РЕГУЛЬОВАНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Сумському державному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
Лебединський Ігор Леонідович,
Сумський державний університет,
завідувач кафедри електроенергетики.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Шаронова Наталія Валеріївна,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами;
кандидат технічних наук, доцент
Лепа Євген Володимирович,
Херсонський економіко-правовий інститут,
завідувач кафедри інформаційних систем та економічної кібернетики.
Провідна установа - Харківський аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського (ХАІ) Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “5” липня 2005 р. о 9:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 при Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон-8, Бериславське шосе, 24, корпус 1, ауд. 223.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон-8, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий ”3” червня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О. Костін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На цей час у виробництві широко застосовуються технічні системи, що являють собою сукупність взаємопов'язаних технічних об'єктів, які працюють у безперервному режимі під управлінням автоматизованих систем управління (АСУ). У сучасних умовах випуску продукції невеликими партіями у широкому асортименті потрібна швидка настройка параметрів системи управління з метою забезпечення ефективної її роботи. Вирішення цієї задачі неможливе без попереднього дослідження, діагностування та оптимізації параметрів як АСУ, так і самого об’єкта управління, що найбільш ефективно може бути вирішено за допомогою інформаційних технологій. Існуючі методи, алгоритми і програмні комплекси для комп’ютерного дослідження складних систем управління характеризуються істотними недоліками, зокрема, вимагають попереднього дослідження границь області допустимих значень параметрів досліджуваного об'єкта, одержання початкових значень цих параметрів з досить високим ступенем точності, а також характеризуються суттєвою залежністю одержуваних результатів від вибору параметрів дослідження, виду і ступеня складності вихідної математичної моделі досліджуваного об'єкта. Саме це й обумовило актуальність дисертаційних досліджень.
Значний внесок у розвиток теорії та практики створення автоматизованих систем дослідження, діагностування та оптимізації параметрів систем управління зробили В.М. Глушков, А.В. Башарін, А.А. Бессонов, Е.Г. Петров, В.Є. Ходаков, О.В. Шарко, В.С. Кокошко та ін.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Зміст роботи, її основні задачі відповідають державним науково-технічним програмам, сформульованим у Законах України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про національну програму інформатизації”, а також планам найважливіших науково-технічних робіт Міністерства освіти і науки України:
6 – Інформатика, автоматизація та приладобудування
6.2.1. Інтелектуалізація процесів прийняття рішень
6.2.2. Перспективні інформаційні технології та системи
Дисертаційна робота відповідає напрямкам наукових досліджень кафедри електроенергетики Сумського державного університету, а саме: “Моделі, методи й інформаційні технології діагностики і вибору параметрів складних систем керування” (відповідальний Лебединський І.Л.).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИБОРУ ЕФЕКТИВНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ СИСТЕМ З РЕГУЛЬОВАНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок