Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕКОЛОГІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕКОЛОГІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕКОЛОГІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,47 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Українська академія аграрних наук
Інститут аграрної економіки
Сорока Микола Петрович
УДК 336.502:348.141
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕКОЛОГІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність 08.06.02 – “Підприємництво, менеджмент та маркетинг”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті аграрної економіки УААН
Науковий керівник: Саблук Петро Трохимович,
доктор економічних наук, професор, академік
УААН, директор Інституту аграрної економіки
Офіційні опоненти: Крисальний Олександр Васильович,
доктор економічних наук, професор, начальник
відділу Інституту аграрної економіки УААН
Чупіс Анатолій Віталійович,
доктор економічних наук, професор, завідувач
кафедри фінансів Сумського державного
аграрного університету
Провідна установа: Національний аграрний університет, кафедра
економіки підприємств аграрного сервісу,
Кабінет Міністрів України, м. Київ
Захист відбудеться 28 лютого 2001 р. о 14.00 на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 в Інституті аграрної економіки за адресою: 03127, м. Київ, вул. Героїв оборони, 10; конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН за адресою: 03127, Київ, вул. Героїв оборони, 10.
Автореферат розісланий " " ____________ 2001 р.
Вчений секретар Спеціалізованої
вченої ради, д.е.н., професор М.Й. Малік
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасна державна політика у сфері підприємницької діяльності спрямовується на вирішення проблем економічного, соціального та екологічного характеру, що суттєво впливає на розвиток економіки аграрного сектора України.
В нинішніх умовах переходу до ринкових відносин значно підвищується роль землі як базису вкладання приватного капіталу підприємницьких структур, що вказує на пріоритетне значення екологізації підприємницької діяльності у суспільному виробництві. Адже організація виробництва передбачає насамперед застосування капіталу з метою придбання засобів виробництва та найму робочої сили.
Значний внесок у вирішення проблем розвитку підприємницької діяльності, менеджменту, маркетингу та раціонального природокористування внесли А.М.Алимов, В.Г.Андрійчук, І.К.Бистряков, П.П.Борщевський, П.Ф.Веденичев, В.Г.В'юн, В.Г.Герасимчук, П.І.Гайдуцький, М.Я.Дем'яненко, Д.С.Добряк, С.І.Дорогунцов, О.Л.Кашенко, Я.В.Коваль, В.І.Криворучко, О.В.Крисальний, І.І.Лукінов, М.Й.Малік, П.П.Маракулін, В.Я.Месель-Веселяк, В.В.Немченко, Л.Я.Новаковський, Я.Б.Олійник, О.М.Онищенко, М.М.Паламарчук, Б.Й.Пасхавер, Д.К.Прейгер, І.А.Розумний, П.Т.Саблук, В.Г.Сахаєв, А.М.Стельмащук, В.О.Точилін, В.М.Трегобчук, О.М.Третьяк, А.Н.Федорищева, М.М.Федоров, М.А.Хвесик, М.Г.Чумаченко, А.В.Чупіс, В.Я.Шевчук, Л.О.Шепотько, О.М.Шпичак, В.В.Юрчишин та інші.
Водночас проблема екологізації підприємницької діяльності в аграрному виробництві залишається недостатньо дослідженою. Поки що екологічний вплив на виробництво сільськогосподарської продукції не знайшов широкого висвітлення у вітчизняних економічних публікаціях, а зарубіжний досвід потребує грунтовної адаптації до умов господарювання в Україні. Тому розробка організаційно-економічного механізму екологізації підприємництва набуває актуальності як для розвитку аграрної економічної науки, так і для практики господарювання. Необхідність формування екологічно орієнтованих підприємницьких структур та розробка системи практичних заходів щодо екологічно збалансованого функціонування агропромислового виробництва в перехідний період до ринкових відносин зумовили вибір теми дисертаційної роботи, визначили її цільову спрямованість і логіко-структурну побудову.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Проведення досліджень є складовою частиною науково-дослідних робіт Інституту аграрної економіки УААН, які виконувались по науково-технічній програмі на 1996-2000 роки: “Наукові основи аграрної політики трансформування агропромислового виробництва в ринкових умовах”, а також при виконанні бюджетних та госпдоговірних тем: “Розробка теорії розвитку навколишнього середовища як еволюційної системи: еколого-економічний аспект” (шифр 6/152); "Розробка фінансово-економічної стратегії розвитку АТ "АЗОТ", м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕКОЛОГІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок