Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ АВІАКОМПАНІЇ (НА ПРИКЛАДІ ТААГ – АНГОЛА)

ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ АВІАКОМПАНІЇ (НА ПРИКЛАДІ ТААГ – АНГОЛА)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ АВІАКОМПАНІЇ (НА ПРИКЛАДІ ТААГ – АНГОЛА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,41 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Київський міжнародний університет цивільної авіації
Домінгуш Мпангу Лусілія
УДК 658:656.7:061.5(673)(043.3)
ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ АВІАКОМПАНІЇ
(НА ПРИКЛАДІ ТААГ – АНГОЛА)
Спеціальність 08.07.04 – "Економіка транспорту і зв'язку"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки цивільної авіації Київського міжнародного університету цивільної авіації Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Воронін Олександр Олександрович –
доцент кафедри економіки цивільної авіації
Київського міжнародного університету
цивільної авіації
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Коба В'ячеслав Григорович –
завідуючий кафедри економіки і менеджменту
Київської державної академії водного
транспорту
 
кандидат економічних наук
Бойко Володимир Іванович –
віце-президент авіакомпанії
"Міжнародні авіалінії України" (МАУ)
Провідна організація: Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України
Захист відбудеться "29" вересня 2000 р. о 12-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .062.02 при Київському міжнародному університеті цивільної авіації.
Адреса: 03680, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1
З дисертацією можна ознайомиться у бібліотеці Київського міжнародного університету цивільної авіації
Автореферат розісланий "28" серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н., професор Родченко В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема економічної ефективності виробництва є вузловою для будь-якої економічної системи, особливо в країнах, які змінюють свою соціально-економічну орієнтацію – переходять від соціалістичного шляху розвитку до ринкової системи відношень.
Це повною мірою відноситься й до республіки Ангола, яка у 1990 році проголосила курс ринкових реформ. Становище ускладнюється військовими діями, які не припиняються в країні, між ворогуючими сторонами. У країні спостерігається різке падіння валового внутрішнього продукту та рівня життя населення. В цих умовах на державну авіакомпанію (а/к) ТААГ лягає найбільше, в авіатранспортній системі Анголи, навантаження, тому що вона є національним перевізником і виконує три чверті обсягу повітряних перевезень країни.
За останні роки економічні показники а/к різко погіршилися, збільшилися простої повітряних суден (ПС), знизилися показники їхнього використання.
Не можна визнати задовільною роботу економічних служб а/к – облік за багатьма статтями прямих витрат не здійснюється, річні баланси виробничо-господарської діяльності не складаються.
Для достовірності результатів досліджень і можливості їхньої практичної реалізації (зокрема, визначення індексів узагальнюючого показника економічної ефективності виробництва), необхідно спиратися лише на найбільш повні і комплексні дані. Найбільшою мірою вимогам повноти і достовірності відповідає інформація, відображена у річних звітах аудиторської фірми "Ernest Whinney Service Limiteds", яка у 1994 році склала орієнтовні баланси виробничо-господарської діяльності а/к за 1989-1992 рр. Дані за наступні роки в а/к закриті, як складова комерційної таємниці.
Найважливішими причинами погіршення діяльності а/к є незадовільна економічна політика, неефективне управління, слабка економічна дисципліна, незадовільна система обліку виробничо-господарської діяльності, вкрай слабка і нерозроблена нормативно-методична база.
Ці причини й обумовили вибір напрямку досліджень даної дисертаційної роботи, присвяченої питанням вдосконалювання організаційно-методичного забезпечення виробничо-господарської діяльності а/к, що дозволить підвищити ефективність її функціонування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до програми уряду Анголи, яке направило автора, співробітника а/к ТААГ (м.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ АВІАКОМПАНІЇ (НА ПРИКЛАДІ ТААГ – АНГОЛА)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок