Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori

Загрузка...

КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori / сторінка 10

Назва:
КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,04 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

5.
Специфічним для дуоденальних виразок, асоційованих з резистентними штамами Нelicobacter рylori, були ознаки синдрому ДВЗ, що проявлявся різнонаправленими змінами показників системи гемостазу: підвищенням рівней ПДФ удвічи, АЧТЧ – майже утричі, фВ – у 1, 4 рази проти норми; у хворих з чутливими штамами Нelicobacter рylori вони були у межах норми.
6.
Базисну терапію дуоденальних виразок, асоціованих з Нelicobacter рylori доцільно проводити в залежності від чутливості і резистентності бактерій до антибактеріальних препаратів: при чутливих – з застосуванням потужного інгібітора протонної помпи (парієту), амоксициліну і кларитроміцину; при резистентних – кларитроміцин слід заміщувати фуразолідоном і додатково призначати інгібітори протеаз (контрикал або гордокс).
 
Практичні рекомендації
1
Лікування хворих на дуоденальні виразки, асоційовані з Нelicobacter рylori, повинно проводитись у конкретного пацієнта диференційовано, з урахуванням високої можливості наявності разистентних штамів Нelicobacter рylori до антибактериальних препаратів.
2
Перед призначенням схеми лікування доцільно докладно з'ясувати у кожному конкретному випадку відомості про вживання раніше антибактеріальних препаратів у зв'язку з будь-якими захворюваннями, а так само в складі попередньої антигелікобактерної терапії (якщо вона коли-небудь проводилась), про перебіг хвороби (часте рецидивування, виразкові кровотечі в анамнезі).
3
При наявності місцевих ознак синдрому ДВЗ (підвищена ранливість слизової оболонки, підслизові крововиливи, мікротромбози) при фіброгастродуоденоскопії хворих на дуоденальні виразки рекомендовано визначення гематологічних його маркерів (ПДФ, АЧТЧ, фВ): їх підвищення свідчить про наявність (високу можливість присутності) резистентних штамів Нelicobacter рylori.
4
При чутливих штамах Нelicobacter рylori хворим з дуоденальними виразками у якості базисного лікування доцільно призначення однотижневої антигелікобактерної терапії: парієт по 20 мг 2 рази на день, кларитроміцин по 500 мг 2 рази на день, амоксицилін по 1000 мг 2 рази на день та підтримуюючої терапії: парієт по 20 мг 1 раз на день 2 тижні.
5
При виявленні резистентних штамів Нelicobacter рylori або з при високій можливісті їх присутністі (кількаразове лікування нітроімідазолами і макролідами, рецидивуючий перебіг, ускладнення кровотечами, морфологічними і гематологічними ознаками синдрому ДВЗ) хворим з дуоденальними виразками у якості базисного лікування доцільне застосування однотижневої антигелікобактеронї терапії: парієт по 20 мг 2 рази на день, фуразолідон по 200 мг 3 рази на день, амоксицилін по 1000 мг 2 рази на день у сполученні з інгібіторами протеаз (контрикалом або гордоксом по 100 тис ОІК 1 раз у день) протягом 10 днів і підтримуючої терапії інгібітором протонної помпи (парієт по 20 мг 1 раз у день) 2 тижні.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1.
Бабак М.О. Некоторые маркеры ДВС-синдрома у больных с дуоденальными пептическими язвами, осложненными кровотечением. //Врачебная практика. – 2001. - № 3. – с. 20-22.
2.
Фадєєнко Г.Д., Бабак М.О., Ромашкина Л.Н. Первый опыт использования неинвазивной диагностики Нelicobacter рylori на основании определения антигена //Сучасна гастроентерологія. - 2001. - № 3 (5). - с.14-15 (особисто здобувачем проводився аналіз літературних джерел стосовно методу діагностики на основі визначення антигену та аналізування одержаних результатів).
3.
Бабак М.О. Особенности клинических проявлений дуоденальной язвы, ассоциированной с резистентными штаммами Нelicobacter рylori //Сучасна гастроентерологія . – 2001. - № 4 (6). - с. 30-34.
4.
Бабак М.О. Морфо-функциональные изменения слизистой оболочки желудка у больных с дуоденальными язвами, ассоциированными в бактериями Нelicobacter рylori, резистентными к антибактериальным препаратам //Проблеми екологічної та медичної генетики і клінічної імунології: Зб. Наук.праць. – Київ-Луганськ-Харків, 2002. - Вип.3 (42). - С.252-260.
5.
Фадєєнко Г.Д.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок