Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori

КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori / сторінка 2

Назва:
КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,04 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
et al., 1999). Дослідження довели, що резистентні штами Нр значно сутужніше піддаються знищенню, що знижує ефективність схем АГБТ, які рекомендуються у даний час на 20-50% і робить їх економічно невигідними (Іванніков І.О., 1998).
Взагалі, проблема резистентності Нр до антибактеріальних препаратів в останні роки набула не тільки локальний, а й глобальний характер і є як медичною, так і соціальною (Glupczynski Y., 1998). Це пов'язано з неухильним ростом резистентності, що обумовлює рівень неефективності лікування і як результат - збільшення частоти рецидивів (насамперед, кровотеч), кількості ускладнень і, відповідно, витрат на лікування (Івашкін В.Т., 1999).
Проблема резистентності лише недавно почала висвітлюватися у закордонній літературі. Вітчизняних робіт на цю тему майже одиниці. При аналізі літератури звертає на себе увагу, що питання, яким присвячені дослідження, в основному стосуються ефективності схем АГБТ, або впливу окремих антибіотиків на Нр, а також молекулярних досліджень (вивчення генів резистентності бактерій).
Більшість аспектів клініко-функціональної та морфологічної характеристики при ДВ, асоційованих з резистентними до антибіотиків штамами Нр, потребують уточнення. Необхідним є вивчення впливу резистентних штамів Нр на виникнення і перебіг виразкового процесу у дванадцятипалій кишці та його ускладнень, зокрема, кровотеч. Не визначено стан системи гемостазу у таких хворих. Недостатньо визначеними залишаються питання лікувальної тактики при ДВ, що асоційовані з резистентними до антибіотиків штамами Нр.
Таким чином, подальше вивчення клінічних і терапевтичних аспектів, пов`язаних з резистентними до антибіотиків штамами Нр, постає актуальною проблемою сучасної гастроентерології. Для ефективної терапії та профілактики ускладнень ДВ, асоційованих з чутливими і резистентними до антибіотиків штамами Нр, є ретельне вивчення механізмів формування патологічного процесу, його стримування та лікування.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є фрагментом планової науково-дослідної роботи відділу гастроентерології Інституту терапії АМН України "Розробити диференційовану терапію захворювань шлунка та дванадцятипалої кишки, що асоційовані із різними штамами Helicobacter pylori, на підставі вивчення їх мікробіологічних характеристик та особливостей клініко-морфологічних проявів вказаних захворювань” (№ державної реєстрації 01/99 № 0101U000123).
Мета роботи – розробити ефективні підходи до лікування хворих з дуоденальними виразками при їх асоціації з чутливими і резистентними до антибактеріальної терапії штамами Helicobacter pylori на підставі визначення їх особливостей клінічних, функціональних, морфологічних проявів та системи гемостазу.
Задачі дослідження:
1.
Вивчити особливості клінічних проявів у хворих з ДВ, асоційованими з різними (резистентними і чутливими до антибіотиків) штамами Hp.
2.
Визначити закономірні розлади кислотоутворюючої функції шлунка, що супроводжують ДВ з різними штамами Hp.
3.
Охарактеризувати ендоскопічні і морфологічні зміни СО шлунка і дванадцятипалої кишки у хворих на ДВ, які обумовлені різними штамами Hp.
4.
Встановити стан системи гемостазу у хворих з ДВ, асоційованими з різними штамами Hp.
5.
Розробити патогенетично обгрунтовані оптимальні підходи до терапії хворих на ДВ, асоційовані з чутливими і резистентними штамами Hp до антибактеріальних препаратів.
Об`єкт дослідження: патогенез виразкових уражень дванадцятипалої кишки, які асоційовані з чутливими і резистентними до антибіотиків штамами Hp.
Предмет дослідження: клінічні, функціональні, морфологічні зміни СО шлунка і дванадцятипалої кишки, визначення персистенції Hp, стан системи гемостазу (ФН, ПДФ, ПТІ, АЧТЧ, фВ) у хворих на ДВ, асоційовані з чутливими і резистентними до антибіотиків штамами Hp, обгрунтування підходів до їх лікування.
Методи дослідження: загальноклінічні; фіброезофагогастродуоденоскопія з множинною біопсією; гістологічне дослідження біоптатів за допомогою світлової мікроскопії, індикація Hp (швидким уреазним тестом, морфологічним, імуноферментним, Stool-test, мікробіологічним методами) та визначення їх чутливості і резистентності до антибіотиків; інтрагастральна рН-метрія; біохімічні дослідження гемостазіологічних показників (ФН, ПДФ, ПТІ, АЧТЧ, фВ).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок