Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori

КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori / сторінка 4

Назва:
КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,04 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Резистентність до одного, або кількох антибактеріальних препаратів виявлено у 70 хворих - основна група. Для групи порівняння відібрано 50 хворих з чутливими до антибіотиків штамами Нр, порівняних з основною за віком, статтю та тяжкістю перебігу захворювання. Група контролю склала 30 практично здорових осіб.
Клінічне обстеження включало збір скарг, анамнезу, оцінку клінічних симптомів, лабораторно-інструментальну діагностику ДВ. Кислотоутворююча функція шлунка вивчалася за допомогою інтрагастральної рН-метрії за методикою В.М. Чорнобрового. Результати реєструвалися на ацидогастрографі АГ 1Д-01. Оцінювали базальну секрецію - рівень рН ранком натще, після нічного сну.
Дослідження СО ГДЗ проводили за допомогою фіброгастродуоденоскопу "ГД-Б-БО-4", "ЛОМО", Росія. Визначали розташування, форму, розміри виразкових дефектів та розлади моторної функції шлунка.
Первинну діагностику Нр проводили за допомогою уреазного тесту, у мазках-відбитках і гістологічних препаратах, з біоптатів шлунка за стандартними методиками. Для первинної діагностики родичів і членів родин хворих, що увійшли у дослідження, використовували імуноферментний метод індикації Нр: анти-IgG визначали за допомою уніфікованих тест-систем (Росія) на імуноферментному аналізаторі “Flow”, Швейцарія. Виділення культури Нр проводили бактеріологічним методом із застосуванням середовищ та пристосувань фірми “bioMerieux” (Франція). Визначення резистентності до кларитроміцину, тетрацикліну, амоксициліну визначалося методом дисків; до метронідазолу - методом серійних розведень в агарі. Діагностика ерадикації після лікування Нр оцінювалася у мазках-відбитках, уреазним методом і за допомогою визначення антигену в калі - “Stool-test” з застосуванням набору для імуноферментного аналізу - Femtolab H.pylori Cnx, “Connex Gmb”, Німеччина. З метою вивчення динаміки активності запального процесу в слизовій оболонці шлунка проводилося контрольне гістологічне обстеження, що також враховувало ступінь засіву бактерій Нр (висока , помірна, низька).
Для визначення патоморфологічних змін СО ГДЗ проводили аналіз біоптатів за візуально-аналоговою шкалою (згідно вимог Сіднейсько-Хьюстонської класифікації) і реєстрували як: сильні “+++” - 3 бали, середні “++” - 2 бали, слабкі “+” - 1 бал.
Для оцінки стану системи гемостазу проводили дослідження ПТІ, АЧТЧ за стандартними методами на приладі “Тромбостат”, Росія, з використанням стандартних тест-систем “Hemostat аPTT-EL”, ФН, ПДФ, фВ - методом твердофазного імуноферментного аналізу з використанням стандартних уніфікованих тест-систем (м. Москва, Росія).
Всі пацієнти з чутливими до антибіотиків штамами Нр (70 хворих) і частина – з резистентними штамами Нр (30 хворих) одержували стандартну АГБТ і за показаннями – підтримуючу антисекреторну терапію і прокінетик: рабепразол (парієт) 20 мг 2 рази на день, амоксицилін (флемоксин) по 1000 мг 2 рази на день, кларитроміцин (клацид) по 500 мг 2 рази на день 7 днів; потім - парієт (+мотіліум) 2 тижні. Решта пацієнтів з резистентними штамами Нр (40 осіб) отримувала запропановану АГБТ: рабепразол (парієт) 20 мг 2 рази на день, амоксицилін (флемоксин) по 1000 мг 2 рази на день, фуразолідон по 200 мг 3 рази на день та при необхідності – підтримуючу антисекреторну терапію і прокінетики. Для покращання стану системи гемостазу додатково призначали інгібітор протеолізу апротинін (контрикал або гордокс) по 100 тис. ОІК протягом 10 днів внутрішньовенно, краплинно. Порівняльна оцінка ефективності двох методів лікування - стандартного та запропанованого проводилася за такими критеріями: клінічними, функціональними, ендоскопічними, ерадикаційними, морфологічними, гемостазіологічними. Динамічне спостереження здійснювалося: до лікування і через 4 тижні після його закінчення. Інструментальне обстеження та збір зразків крові проводилися ранком, натще.
Результати дослідження хворих заносилися в розроблену нами базу даних на ЕОМ IBM (PC/XT), адаптовану для математичного опрацювання результатів з використанням пакетів прикладних програм для статистичного опрацювання медичної інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КЛІНІЧНІ ТА ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ ДУОДЕНАЛЬНИХ ВИРАЗОК, асоційованИХ з різнОМАНІТНИМИ штамами Helicobacter pylori

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок