Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ІМУНОЗАПАЛЬНІ АСПЕКТИ ХРОНІЧНОЇ СЕРЦЕВОЇ НЕДОСТАТНОСТІ У ХВОРИХ НА ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ СЕРЦЯ З ПОСТІНФАРКТНИМ КАРДІОСКЛЕРОЗОМ

ІМУНОЗАПАЛЬНІ АСПЕКТИ ХРОНІЧНОЇ СЕРЦЕВОЇ НЕДОСТАТНОСТІ У ХВОРИХ НА ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ СЕРЦЯ З ПОСТІНФАРКТНИМ КАРДІОСКЛЕРОЗОМ / сторінка 11

Назва:
ІМУНОЗАПАЛЬНІ АСПЕКТИ ХРОНІЧНОЇ СЕРЦЕВОЇ НЕДОСТАТНОСТІ У ХВОРИХ НА ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ СЕРЦЯ З ПОСТІНФАРКТНИМ КАРДІОСКЛЕРОЗОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

5. При ХСН II та III ФК в залежності від фракції викиду (40%), кінцево-діастолічного розміру (5,5 см) при постінфарктному кардіосклерозі в порівнянні з ІХС без інфаркту більш істотно збільшувались порожнина лівого шлуночка, маса міокарда лівого шлуночка та стоншувалась його стінка, що вказує на роль перенесеного інфаркту в прискоренні процесу дезадаптивного ремоделювання.
6. Постінфарктний кардіосклероз після перенесеного переднього інфаркту в порівнянні з нижнім характеризується більш вираженою експресією цитокінів, мозкового натрійуретичного пептиду, альдостерону в сполученні з більш істотними змінами кардіогемодинаміки (ФВ, КДР, КСР), що вказує на значення імуно- та нейромедіаторів для більш тяжкого перебігу постінфарктного періоду після інфаркту передньої локалізації.
7. При постінфарктному кардіосклерозі сприятливі зміни кардіогемодинаміки, імуно- та нейромедіаторів наставали на тлі терапії комбінацією -адреноблокатора, ІАПФ, антагоніста альдостерону при вихідній ФВ > 40% та у частини хворих з ФВ < 40%. Отримані результати свідчать про відновлення гемодинамічного та нейроімунологічного адаптивного ремоделювання внаслідок нейромодулюючої терапії.
ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
1. Визначення активності цитокіногенезу, рівнів МНП, альдостерону при постінфарктному кардіосклерозі доцільно проводити для додаткової оцінки систолічної дисфункції міокарда і ступеня тяжкості серцевої недостатності.
2. Визначення динаміки рівня прозапальних цитокінів (ФНП,
ІЛ-1, ІЛ-6) і альдостерону при постінфарктному кардіосклерозі має важливе значення для характеристики активності імуноопосередкованих і нейрогуморальних механізмів постінфарктного ремоделювання міокарда.
3. Надлишкова експресія цитокінів, МНП, альдостерону при ХСН у хворих на постінфарктний кардіосклероз є обґрунтуванням для нейромодулюючої терапії, визначення цих показників в динаміці має важливе значення для контролю ефективності лікування.
4. Надлишкова активація цитокінів і нейрогормонів у сполученні з більш вираженими структурно-функціональними змінами міокарда у хворих після переднього інфаркту міокарда в порівнянні з нижнім вказує на необхідність проведення нейромодулюючої терапії переднього інфаркту, починаючи з гострого періоду і продовжуючи весь наступний постінфарктний період.
СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ,
ОПУБЛІКОВАНИХ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Лапшина Л.А., Нажар Салех Саид. Уровень цитокинов при хронической сердечной недостаточности, обусловленной постинфарктным кардиосклерозом //Експериментальна і клінічна медицина. - 2004. - №1. - С.111-114. Автор забезпечував підбір та обстеження хворих, підбір літературних джерел, приймав участь у імуноферментному визначенні цитокінів. Проводив математичну обробку та аналіз результатів.
2.
Нажар Салех Саид. Мозговой натрийуретический пептид при хронической сердечной недостаточности у больных, перенесших инфаркт миокарда. // Медицина сьогодні і завтра. - 2003. - № 4. – С. 52-55.
3.
Копица Н.П., Петюнина О.В., Нажар Салех Саид. Влияние карведилола на функциональные свойства миокарда левого желудочка и течение сердечной недостаточности у больных, перенесших инфаркт миокарда //Експериментальна і клінічна медицина. - 2003. - № 3-4. - С.59-61. Автор забезпечував обстеження хворих в динаміці лікування, приймав участь у підборі літературних даних, проводив статистичну обробку та аналіз отриманих результатів.
4.
Лапшина Л.А., Нажар Салех Саид, Шкапо В.Л. Содержание альдостерона в плазме крови при хронической сердечной недостаточности у больных с постинфарктным кардиосклерозом // Український медичний альманах. – 2003. – Т.6, № 6 – С. 84-86. Автор приймав участь у визначенні альдостерону, проводив статистичну обробку та аналіз отриманих результатів, літературно оформляв статтю.
5.
Кравчун П. Г., Борзова Е. Ю., Нажар Салех Саид. Влияние комбинированной терапии эналаприлом и карведилолом на процессы постинфарктного ремоделирования левого желудочка // Медицина сегодня и завтра. - 2004. - №1. - С. 100-103. Автор забезпечив підбір літературних даних, їх аналіз та літературно оформляв статтю.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ІМУНОЗАПАЛЬНІ АСПЕКТИ ХРОНІЧНОЇ СЕРЦЕВОЇ НЕДОСТАТНОСТІ У ХВОРИХ НА ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ СЕРЦЯ З ПОСТІНФАРКТНИМ КАРДІОСКЛЕРОЗОМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок