Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІЦНІННЯ ЦЕМЕНТНОГО КАМЕНЯ ДЛЯ ПРОГНОЗУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ В’ЯЖУЧОГО

ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІЦНІННЯ ЦЕМЕНТНОГО КАМЕНЯ ДЛЯ ПРОГНОЗУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ В’ЯЖУЧОГО

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІЦНІННЯ ЦЕМЕНТНОГО КАМЕНЯ ДЛЯ ПРОГНОЗУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ В’ЯЖУЧОГО
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,05 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
Ісам Абдель Халім Асад Юсеф
(Іорданія)
УДК 666.94.015.42:539.4
ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІЦНІННЯ ЦЕМЕНТНОГО КАМЕНЯ ДЛЯ ПРОГНОЗУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ В’ЯЖУЧОГО
05.17.11 – Технологія тугоплавких неметалічних матеріалів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ– 2003
Дисертація є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі фізики Харківської державної академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат хімічних наук, доцент
Щьоткіна Тетяна Юріївна,
Харківська державна академія міського господарства, доцент кафедри фізики
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор,
Ілюха Микола Григорович, Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків, зав. кафедрою хімії та машин і апаратів хімічних виробництв;
кандидат технічних наук, доцент
Лисюк Алла Григорівна,
Національний технічний університет України “КПІ”, м. Київ, доцент кафедри хімічної технології композиційних матеріалів.
Провідна установа:
Український державний хіміко-технологічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра хімічної технології в’яжучих матеріалів, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “ 20 “ жовтня 2003 р. о 14. 30 год. на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 26.002.05 при Національному технічному університеті України “КПІ” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. № 21, ауд. № 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “КПІ”, м. Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “5” вересня 2003 р..
Вчений секретар специалізованої
Вченої ради, професор Круглицька В.Я.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Одною з найважливіших проблем підприємств, які виробляють портландцемент або сухі суміші на його основі, є раціональне використання клінкеру як найбільш коштовного продукту.
Витрати клінкера на виробництво портландцементу залежать від активності в’яжучого. Цей показник визначається межою міцності на стиск зразків із цементного розчину, яку вони мають після 28 діб тверднення.
Умови поточного виробництва потребують прискореного визначення активності клінкера для його раціонального дозування в цементну шихту.
Відомі в даний час способи прискореного визначення активності клінкера характеризуються невисою надійністю і це обмежує їх використання у промисловості. Тому розробка нових, більш точних і ефективних способів прогнозування активності портландцементних клінкерів залишається актуальною проблемою технології цементного виробництва.
З аналізу літературних джерел витікає, що для успішного вирішення означеної проблеми потрібен новий підхід. Для точного відображення кривих зростання міцності тверднучих цементних розчинів необхідне застосування математичної моделі, яка враховує сучасні наукові уяви про механізм гідратації клінкерних мінералів та утворення структури цементного каменя. Математична модель повинна відбивати зв’язок між розвитком міцності цементного каменя і мінералогічним складом клінкера.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дана дисертаційна робота є частиною досліджнь за темою “Нові конструкційні матеріали та високоефективні технології їх виробництва”, п.17 тематичного плану Науково-методичної ради Міносвіти України (наказ № 37 від 13.02.97р.).
Мета та задачі дослідження.
Метою роботи є створення опреративного способу прогнозування активності портландцементного клінкера шляхом кількісних оцінок впливу його фізико-хімічних характеристик на різні стадії процесу зміцніння цементного каменя.
Для досягнення цієї мети вирішені наступні задачі.
1. Визначити пружні властивості стандартних цементних розчинів в процесі тужавіння.
2. Дослідити умови застосування базової математичної моделі для відтворення експериментальних кривих зростання міцності різних цементів.
3. Визначити кількісний фазовий склад дослідної серії портландцементних клінкерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІЦНІННЯ ЦЕМЕНТНОГО КАМЕНЯ ДЛЯ ПРОГНОЗУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ В’ЯЖУЧОГО

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок