Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: соматичні та генетичні ефекти в дітей у віддалені строки після внутрішньоутробного опромінення внаслідок аварії на чорнобильській АЕС

Загрузка...

соматичні та генетичні ефекти в дітей у віддалені строки після внутрішньоутробного опромінення внаслідок аварії на чорнобильській АЕС / сторінка 11

Назва:
соматичні та генетичні ефекти в дітей у віддалені строки після внутрішньоутробного опромінення внаслідок аварії на чорнобильській АЕС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,90 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
- 1999.- Vol.84 - P.93.
Особистий внесок здобувача – цитогенетичні дослідження, статистичний аналіз результатів, підготовка публікації до друку.
4. Степанова Є.І., Мішаріна Ж.А. Отдаленные цитогенетические эффекты у детей, облученных внутриутробно//Ультразвукова перинатальна діагностика.- 2000.- №13.-С.51-54.
Особистий внесок здобувача – набір і цитогенетичні дослідження матеріалу, його статистична обробка, підготовка публікації до друку.
5. Степанова Е.И., Кондрашова В.Г., Галичанская Т.Я., Давиденко О.А., Вдовенко В.Ю., Мишарина Ж.А. Гематологические и цитогенетические эффекты у детей, повергшихся воздействию ионизирующего излучения в результате Чернобыльской катастрофы// Гематологія і переливання крові. –Міжвід. збірник. – К.,2001. - №30. -С.295.
Особистий внесок здобувача - проведення клінічного і цитогенетичного обстеження дітей основних і контрольної груп, статистичний аналіз, участь в підготовці публікації до друку.
6. Степанова Е.И., Кондрашова В.Г., Галичанская Т.Я., Давиденко О.А., Вдовенко В.Ю., Мішаріна Ж.А. Оценка отдаленных эффектов внутриутробного облучения детей в результате Чернобыльской катастрофы// Экологическая антропология. Ежегодник. – Минск, 2001. – С.23-28.
Особистий внесок здобувача - клініко-генетичне, цитогенетичне обстеження дітей, опромінених внутрішньоутробно, статистичний аналіз та участь у написанні статті.
7. Степанова Е.И., Мишарина Ж.А. Цитогенетические эффекты в лимфоцитах периферической крови детей в отдаленный период после пренатального облучения// Int. J. Rad. Med. – 2001.- №3.- С.118-122.
Особистий внесок здобувача - клінічне та цитогенетичне обстеження дітей основних і контрольної груп, статистичний аналіз, підготовка статті до друку.
8. Степанова Е.І., Мішаріна Ж.А., Вдовенко В.Ю. Отдаленные цитогенетические эффекты у детей облученных внутриутробно в результате аварии на Чернобыльской АЭС// Радиационная биология. Радиоэкология. - 2002. –Т.42. -№6. –С.700-703.
Особистий внесок здобувача - клінічне та цитогенетичне обстеження дітей основних і контрольної груп, статистичний аналіз результатів, участь в написанні та підготовці статті до друку.
9. Степанова Є.І., Мішаріна Ж.А., Вдовенко В.Ю. Постнатальні ефекти опромінення плода //Профілактика, діагностика і корекція вроджених вад розвитку у новонароджених. Матеріали науково-практичної конференції. Київ. - 17-18 квітня 2001 р.– К., 2001. – С.113-115.
Особистий внесок здобувача - клініко-генетичне, цитогенетичне обстеження дітей, опромінених внутрішньоутробно, та дітей контрольної групи, статистичний аналіз, підготовка статті до друку.
10. Stepanova E.I., Kondrashova V.G., Vdovenko V.Yu., Misharina Zh.A. Remote immune and cytogenetic effects of prenatal irradiation// Proc. 2 nd international conference “The effects of low and very low doses of ionizing radiation on human health”. -Dublin, 2001. –Р.8
Особистий внесок здобувача - цитогенетичне обстеження дітей, опромінених внутрішньоутробно, та дітей контрольної групи, статистичний аналіз результатів, участь у написанні та підготовці статті до друку.
11. Степанова Є.І., Кондрашова В.Г., Колпаков І.Є., Галичанська Т.Я., Давиденко О.А., Мішаріна Ж.А., Вдовенко В.Ю., Стахурська Н.О. Оцінка ефектів внутрішньоутробного опромінення дітей внаслідок Чорнобильської катастрофи // Матеріали міжнарод. конф. “П’ятнадцать років Чорнобильської катастрофи. Досвід подолання”. -К., 2001.- С.118.
Особистий внесок здобувача - цитогенетичне обстеження дітей, опромінених внутрішньоутробно, та дітей контрольної групи, статистичний аналіз, участь у написанні та підготовці статті до друку.
12. Степанова Е.И., Вдовенко В.Ю., Мишарина Ж.А., Овчинина Т.П., Усатенко Ж.В.. Иммунологические и цитогенетические эффекты внутриутробного облучения //Современные технологии в педиатрии и детской хирургии. Материалы І всеросийского конгресса. Москва. - 16-19 октября 2002 г.– М., 2002. –С.307-308.
Особистий внесок здобувача - цитогенетичні дослідження, статистичний аналіз результатів, участь у написанні та підготовці статті до друку.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: соматичні та генетичні ефекти в дітей у віддалені строки після внутрішньоутробного опромінення внаслідок аварії на чорнобильській АЕС

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок