Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> оптимізація токарної обробки валів у серійному виробництві

Загрузка...

оптимізація токарної обробки валів у серійному виробництві

Назва:
оптимізація токарної обробки валів у серійному виробництві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,20 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
національний технічний університет
"харківський політехнічний інститут"
Абдул Аль Мохсен Алі Аламеддін
УДК 621.91
оптимізація токарної обробки валів
у серійному виробництві
Спеціальність 05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі "Технологія машинобудування та металорізальні верстати" Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Карпусь Владислав Євгенович
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", м. Харків
професор кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Мироненко Євген Васильович
Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ
професор кафедри металорізальних верстатів та інструментів
кандидат технічних наук, доцент
Тріщ Роман Михайлович
Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків
докторант кафедри технологій і управління якістю в машинобудуванні
Провідна установа: Державне підприємство "Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування" Міністерства промис-лової політики України, м. Харків
Захист відбудеться 18 травня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.050.12 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"
Автореферат розісланий 7 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пермяков О.А.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В конструкціях машин і механізмів основними деталями для передачі обертального руху та моментів є вали, різні за формою, розмірами і матеріалом. Найбільш поширені ступінчасті вали середніх розмірів діаметром 30 ... 80 мм та довжиною 150 ... 1000 мм.
При виготовленні валів переважає токарна обробка, яка в умовах серійного виробництва відзначається багатоваріантністю. В залежності від конструктивно-технологічних особливостей деталей та величини виробничої програми вали середніх розмірів можуть оброблятися на токарно-гвинторізних верстатах з ручним управлінням (РУ), токарних патронно-центрових верстатах з ЧПК, багаторізцевих і копіювально-багаторізцевих токарних напівавтоматах.
Традиційно вибір найвигіднішого варіанту технологічного процесу є складною і трудомісткою техніко-економічною задачею, пов'язаною з великим об'ємом технологічних та економічних розрахунків. Відсутні методики, що дозволяли б з високою достовірністю та мінімальною трудомісткістю обґрунтувати техніко-економічну доцільність використання певної моделі верстата для обробки конкретної деталі. Не в повній мірі використовуються також можливості багаторізцевої обробки, а на токарних верстатах з ЧПК вона взагалі не застосовується. Тому розробка спрощеної методики оптимального вибору технології токарної обробки валів у серійному виробництві з урахуванням їх конструктивно-технологічних характеристик і величини виробничої програми, а також оптимального рівня концентрації технологічних переходів як на багаторізцевих напівавтоматах, так і токарних верстатах з ЧПК є актуальною проблемою.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації пов'язана з науковим напрямком досліджень кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів НТУ "ХПІ", по підвищенню ефективності процесів механічної обробки, що входить в комплексні цільові науково-технічні програми України КЦНТП-14 і КЦНТП-22. Робота виконувалася у відповідності до договору про науково-технічне співробітництво кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів НТУ "ХПІ" та Державного підприємства Харківський машинобудівний завод "ФЕД", де здобувач був виконавцем.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення ефективності токарної обробки валів у серійному виробництві шляхом вибору оптимального варіанту токарної технологічної операції з урахуванням конструктивно-технологічних характеристик деталей і величини виробничої програми, а також розширення технологічних можливостей і підвищення продуктивності токарних верстатів з ЧПК та оптимізації багаторізцевої обробки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: оптимізація токарної обробки валів у серійному виробництві

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок