Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ / сторінка 8

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,39 KB
Завантажень:
462
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Визначено форми зовнішньої взаємодії підрозділів юридичної служби органів внутрішніх справ з рядом суб’єктів, насамперед Міністерством юстиції, а також місцевими органами виконавчої влади та іншими правоохоронними органами. Щодо останніх формами такої взаємодії названо здійснення авторського супроводу під час розгляду підготовлених юридичним підрозділом проектів нормативно-правових актів; розгляд (рецензування) проектів нормативно-правових актів, що надходять до органів внутрішніх справ на відгук; підготовку довідок і висновків з правових проблем діяльності органів внутрішніх справ, а також запитів з цих проблем, тощо.
Визначено, що від ефективної взаємодії структурних підрозділів органів внутрішніх справ з юридичною службою значною мірою залежить стан законності в органах внутрішніх справ, оскільки відсутність цієї взаємодії або її неналежний стан часто призводить до негативних явищ в діяльності цих органів. Зазначено, що на практиці взаємодія підрозділів юридичної служби органів внутрішніх справ з іншими підрозділами системи МВС України не завжди перебуває на належному рівні і потребує вдосконалення.
У підрозділі 2.5 “Кадрове забезпечення підрозділів юридичної служби органів внутрішніх справ” визначаються проблеми кадрового забезпечення цих підрозділів та шляхи його удосконалення. Зазначається, що від принциповості, професіоналізму, досвіду, вміння працювати з людьми працівників підрозділів юридичних служб органів внутрішніх справ, вищих навчальних закладів, внутрішніх військ та підприємств системи МВС України значною мірою залежить не лише правомірність діяльності конкретного підрозділу органів внутрішніх справ, а й належний рівень законності в системі органів внутрішніх справ загалом.
Визначено причини плинності кадрів у підрозділах юридичної служби органів внутрішніх справ, з метою поліпшення їх кадрового забезпечення пропонується здійснити низку заходів організаційно-правового характеру.
По-перше, у навчальних закладах МВС України запровадити читання спецкурсу “Організація господарсько-правової роботи в органах внутрішніх справ”. Крім того, у дисципліні “Основи управління в органах внутрішніх справ” у навчальних закладах МВС України виділити тему “Організація діяльності підрозділів юридичної служби органів внутрішніх справ”.
По-друге, керівникам органів внутрішніх справ забезпечити підбор у вищих навчальних закладах системи МВС України найбільш перспективних курсантів і студентів для практики та стажування, а в подальшому і проходження служби в підрозділах юридичної служби.
По-третє, забезпечити періодичне підвищення кваліфікації працівників юридичних служб органів внутрішніх справ на спеціальних курсах у навчальних закладах системи МВС України, а також силами працівників Правового департаменту МВС України та найбільш досвідчених працівників юридичних служб органів внутрішніх справ.
По-четверте, покращити моральне та матеріальне стимулювання працівників юридичних служб органів внутрішніх справ з метою залучення та утримання на службі досвідчених, висококваліфікованих кадрів.
По-п’яте, створити належні умови для ефективної роботи підрозділів юридичної служби органів внутрішніх справ, забезпечивши їх необхідними впорядкованими приміщеннями, текстами нормативно-правових актів, оргтехнікою і канцелярським приладдям, засобами зв’язку та іншими необхідними для роботи матеріально-технічними засобами.
У підрозділі 2.6 “Шляхи удосконалення діяльності підрозділів юридичної служби органів внутрішніх справ” важливим її удосконаленням визнано насамперед встановлення чисельності підрозділів юридичної служби органів внутрішніх справ у точній відповідності до обсягу їх завдань і функцій. Вказано на необхідність виробити певні нормативи чисельності працівників підрозділів юридичних служб органів внутрішніх справ залежно від обсягу виконуваної ними роботи, що дозволить із певною часткою об’єктивності визначати потребу в кадрах цих підрозділів.
Підкреслюється, що штат підрозділів юридичної служби органів внутрішніх справ має бути більш гнучким і враховувати реальні потреби в правовому забезпеченні того або іншого органу внутрішніх справ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок