Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Синтез і утеростимулююча активність похідних 1-алкокси-3-діалкіламіно-2-пропанолу

Загрузка...

Синтез і утеростимулююча активність похідних 1-алкокси-3-діалкіламіно-2-пропанолу

Назва:
Синтез і утеростимулююча активність похідних 1-алкокси-3-діалкіламіно-2-пропанолу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,74 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
Короткий Юрій Васильович
УДК 547.435+615.256.5+615.21
Синтез і утеростимулююча активність похідних 1-алкокси-3-діалкіламіно-2-пропанолу
15.00.02. – фармацевтична хімія і фармакогнозія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у відділі хімії біологічно активних речовин Інституту органічної хімії НАН України
Науковий керівник: | доктор хімічних наук, академік НАН України, професор Лозинський Мирон Онуфрійович, директор Інституту органічної хімії НАН України.
Офіційні опоненти:доктор фармацевтичних наук, професор
Петро Овксентійович Безуглий.
Національний фармацевтичний університет, м. Харків, зав. кафедри фармацевтичної хімії.
доктор фармацевтичних наук, професор
Демченко Анатолій Михай-лович.
Чернігівський педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка, професор кафедри хімії. |
Провідна установа: | Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, кафедра біологічної, біоорганічної та фармацевтичної хімії, м. Київ
Захист відбудеться 25 листопада 2005 р. о 1000годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01. при Національному фармацевтичному університеті за адресою: (61002 м. Харків, вул. Пушінська, 53)
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168 м. Харків, вул.. Блюхера 4)
Автореферат розісланий “22” жовтня 2005 р.
Вчений секретар Малоштан
Спеціалізованої Вченої ради Людмила Миколаївна
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Однією з важливих проблем охорони здоров’я вагітної, плоду та немовляти, зниження материнських і перинатальних захворювань та смертності є впровадження в практику охорони здоров’я нових високоефективних лікарських засобів, регулюючих скорочувальну діяльність матки. Кількість лікарських засобів, які застосовуються для лікування даних патологій репродуктивної системи людини на сьогоднішній час є недостатньою.
Зараз в світовій практиці для лікування слабості пологової діяльності широко застосовуються препарати природного походження груп окситоцину та простагландинів. Слід відмітити, що не зважаючи на високу утеростимулюючу дію, вони мають певні протипоказання; одержання цих сполук хімічним шляхом трудомістке, а простагландини Е2 і F??, ще і до того, потребують спеціальних умов зберігання. З лікарських засобів синтетичного походження певне практичне значення має ?–адреноблокатор анаприлін. Виходячи з хімічної будови анаприліну (1-ізопропіламіно-3-(1-нафтокси)-2-пропанол гідрохлорид) та інших алкоксиаміноспиртів, виглядає перспективним модифікування похідних алкоксиалкіламінопропанолу з метою пошуку нових високоефективних утеростимулюючих засобів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана у відповідності до плану науково-дослідних робіт Інститута органічної хімії НАН України з проблеми МОЗ України, а також Головного управління охорони здоров’я населення при Київській державній адміністрації (номер державної реєстрації 0199 U 003532).
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є створення біологічно активних субстанцій на основі похідних 1-алкокси-3-діалкіламіно-2-пропанолу.
Для досягнення зазначеної мети були поставлені такі задачі:
1. Модифікувати похідні алкоксиалкіламінопропанолів шляхом заміни фрагментів ?–адреноблокаторів на інші фармакофорні групи.
2. Розробити нові методи синтезу похідних алкоксидіалкіламінопропанолу.
3. Здійснити синтез, дослідити структуру і фізико-хімічні властивості алкоксидіалкіламінопропанолів серед аліфатичних, ароматичних та аліциклічних похідних.
4. Встановити можливий зв’язок між будовою синтезованих сполук та утеростимулюючою активністю, відібрати перспективні сполуки для проведення доклінічних і клінічних випробувань з подальшим можливим їх клінічним застосуванням.
5. Встановити можливе поєднання утеростимулюючих та інших фармакологічних властивостей в ряду похідних алкоксидіалкіламіно-пропанолу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Синтез і утеростимулююча активність похідних 1-алкокси-3-діалкіламіно-2-пропанолу

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок