Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Системи дистанційного керування перетворювачами в умовах завад

Системи дистанційного керування перетворювачами в умовах завад

Назва:
Системи дистанційного керування перетворювачами в умовах завад
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,09 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний технічний університет України
“Київський Політехнічний Інститут”
ХОХЛОВ Юрій Віталійович
УДК 621.314.58
Системи дистанційного керування
перетворювачами в умовах завад
Спеціальність 05.09.12 – Напівпровідникові перетворювачі електроенергії
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі промислової електроніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України,
м. Київ.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Терещенко Тетяна Олександрівна,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
професор кафедри промислової електроніки
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Сенько Віталій Іванович,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
професор кафедри теоретичної електротехніки
- кандидат технічних наук, доцент
Денисов Юрій Олександрович,
Чернігівський державний технологічний університет,
доцент кафедри промислової електроніки
Провідна установа - Інститут електродинаміки Національної академії наук України,
м. Київ
Захист відбудеться “12” грудня 2005 року о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої
Ради К.26.002.06 у Національному технічному університеті України “КПІ” за адресою: 03056, Київ-56, пр. Перемоги 37, корп. 20, ауд. 3, тел. 241-76-62.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НТУУ “КПІ”.
Автореферат розісланий “24” жовтня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради Шостак В.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Використання пристроїв силової електроніки з мікропроцесорними системами керування забезпечує виконання невпинно зростаючих вимог до сучасного рівня автоматизації процесів перетворення електричної енергії в електротехнічних системах. Для вирішення задач керування цими системами необхідно забезпечити узгоджене керування перетворювачами електроенергії, що входять до цих систем.
В теперішній час широке застосування отримали електротехнічні системи з великою кількістю перетворювачів електроенергії, розташованих на деякій відстані один від одного, наприклад, автоматизована система керування теплової електростанції, апаратура енергокомплексу електронно-променевого зварювання та локальних енергетичних систем, таких, як електрообладнання шахт, висотних будівель, залізничного транспорту та суден. Зростання обсягу та функцій електрообладнання призводить до зростання ймовірності виникнення аварійних ситуацій з катастрофічними наслідками. Такі ситуації виникають як внаслідок невірно розпізнаних команд, так і внаслідок дії завад від перетворювачів при передаванні та розшифруванні команд. Для нормальної та безаварійної роботи електротехнічних систем необхідно здійснювати узгоджене керування перетворювачами з високою завадостійкістю.
Узгоджене керування перетворювачами, що розташовані на деякій відстані, реалізується шляхом дистанційного передавання керуючих сигналів. З метою зменшення витрат коштів та часу, що необхідні для побудови системи, доцільно використовувати існуючі лінії електроживлення для передавання сигналів дистанційного керування, оскільки в цьому випадку для організації дистанційного керування не потрібно прокладати додаткові кабелі. Однак перетворювачі генерують в електромережу завади, тому для надійного керування необхідно вирішувати задачу підвищення завадостійкості систем передавання сигналів дистанційного керування.
Отже, задача розробки завадостійких способів передавання сигналів дистанційного керування по лініях електроживлення при наявності завад від перетворювачів є актуальною.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” відповідно до Закону України „Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки” за пріоритетним напрямком 5 “Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексі” (п.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Системи дистанційного керування перетворювачами в умовах завад

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок