Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

Назва:
ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,19 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
КРІСЕНКО Олег Вікторович
УДК 338.26(477): 352
ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО
САМОВРЯДУВАННЯ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ
ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ
25.00.04 – місцеве самоврядування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
ІГНАТЕНКО Олександр Семенович, Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри управління містом.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, доцент
ЮРЧИШИН Василь Володимирович,
Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри економічної політики;
кандидат наук з державного управління ТИТАРЕНКО Олександр Михайлович, Товариство з обмеженою відповідальністю
“Торг Топ”, директор.
Провідна установа – | Національна державна академія податкової служби України, кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності, м. Київ.
Захист відбудеться 6 травня 2005 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 у Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, к. 201.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії
державного управління при Президентові України (03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 5 квітня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К. Майборода


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зручність пересування населення є неодмінною умовою його активної участі в громадському житті. Більшість виробничих, соціальних і культурних чинників міського життя можуть бути ефективно реалізовані лише в разі існування дієвої транспортної системи, створенню якої мають всебічно сприяти органи місцевого самоврядування. Можливість задоволення практично всіх потреб членів територіальних громад вимагає наявності транспорту.
Організація транспортного обслуговування населення міст передбачає виконання органами місцевого самоврядування широких повноважень. Це стосується діяльності відповідних установ та організацій виробничої, а також соціальної сфери щодо прийняття рішень з надання транспортних послуг. Планується розміщення на договірних засадах замовлень, необхідних для територіальної громади, залучення коштів на будівництво, розширення, ремонт та утримання об’єктів транспорту різних форм власності. Законо-давством до повноважень виконавчих органів місцевого самоврядування віднесено організацію функціонування місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності, залучення на договірних засадах підприємств, установ та організацій до участі в обслуговуванні населення засобами транспорту, вжиття заходів щодо розширення мережі таких підприємств та ін.
Рівень обслуговування населення засобами транспорту виходячи з умов формування та застосування соціальних стандартів і нормативів має забезпечувати реалізацію закріплених Конституцією України, законами Украї-ни, Європейською хартією міст, Хартією українських міст та іншими документами соціальних гарантій та принципів.
Переваги стосовно використання індивідуального автотранспорту призвели до появи надзвичайно гострих проблем, пов’язаних з транспорт-ними заторами, а особливо впливом автомобілів на забруднення повітря та їх паркуванням. Подальше поширення автотранспорту значною мірою поясню-ється недосконалістю системи транспорту загального користування в містах. Велика географічна роззосередженість населення в приміських зонах зумовила труднощі для систем транспорту загального користування з органі-зації руху та перевезень на автострадах.
Таким чином, системи транспорту загального користування в містах потребують нових підходів до вирішення питань їх розвитку та забезпечення транспортними засобами.
Для дослідження проблеми підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування щодо забезпечення транспортних послуг станов-лять інтерес наукові праці щодо формування механізмів державного управління та їх методологічного супроводу В.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок