Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Загрузка...

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,84 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОВАЛЬ Тетяна Олександрівна
УДК 658.152
ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – економіка підприємства і організація
виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харьков _ 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти i науки України.
Науковий керівник — доктор економічних наук, професор
Українська Лариса Олегівна,
Харківський державний економічний університет, професор кафедри економічної тeopiї
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Васюренко Олег Володимирович,
Українська академія банківської справи, проректор,
директор Харківської філії
кандидат економічних наук, доцент
Нєдов Пантелей Петрович,
ТОВ "МКС", заступник генерального директора з
економіки
Провідна установа — Харківський національний університет
iм. В.Н.Каразіна, кафедра маркетингу,
Міністерство освіти i науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “27” червня 2002 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
3 дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “25” травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вирішення комплексу соціально-економічних проблем, підвищення життєвого рівня населення можливе тільки на основі формування науково-технологічної моделі економічного зростання національного виробництва та істотного підвищення його ефективності. Розв’язання цих задач, з одного боку, безпосередньо залежить від удосконалення інвестиційної діяльності економічних суб’єктів, здійснення ефективного нагромадження і споживання як на підприємствах, у регіонах, так і в цілому в народному господарстві, а з іншого, - істотно утруднене через хронічну нестачу інвестиційних ресурсів на всіх рівнях економіки, несприятливе бізнес-середовище, через протиріччя між існуючою моделлю державного регулювання мікроекономічної сфери та необхідністю формування підприємницьких мотивацій виробничого інвестування. Все це зумовлює необхідність теоретичного обґрунтування і практичного уведення в дію чинників, які сприяють підвищенню ефективності використання інвестицій, оптимізації співвідношення фондів нагромадження і споживання та активізації інвестиційної діяльності промислових підприємств.
Актуальність теми. Проблеми інвестиційної діяльності підприємств, оптимізації співвідношення розподілу доходів, які спрямовуються у фонди нагромадження і споживання, завжди привертали увагу дослідників. Стан аналізу проблеми, різноманітні аспекти нагромадження та інвестиційної діяльності в процесі відтворення розглядалися у роботах таких українських учених, як О. Васюренко, О. Гальчинський, В. Геєць, В. Гриньова, Ю. Іванов, О. Кваснюк, В.Лановий, І. Лукінов, Г. Одінцова, П .Орлов, В. Пономаренко, Л. Українська, М. Хохлов, В. Черненко, М. Чумаченко, А. Яковлєв та ін.
Проте зміна відносин власності, розвиток ринкових відносин, структурна перебудова народного господарства, лібералізація цін, становлення повної комерційної самостійності підприємств і підвищення їх відповідальності, інші важливі зміни в сучасній перехідній економіці зумовлюють необхідність подальшого дослідження нових аспектів економічних проблем, що виникають у процесі зміни змісту та організації виробничого інвестування. Тому важливим є теоретичне обґрунтування форм інвестиційної діяльності та чинників, що визначають тенденції виробничого нагромадження, розробка методичних підходів до підвищення вірогідності оцінки капіталовкладень, до виявлення шляхів підвищення ефективності використання інвестицій на промислових підприємствах.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертація виконана в межах держбюджетної науково-дослідної роботи кафедри економічної теорії Харківського державного економічного університету на тему: “До концепції економічного розвитку України”.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок