Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ВИЗНАЧАЛЬНИХ ЕТАПАХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ЦИВІЛЬНИХ БУДИНКІВ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ВИЗНАЧАЛЬНИХ ЕТАПАХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ЦИВІЛЬНИХ БУДИНКІВ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ВИЗНАЧАЛЬНИХ ЕТАПАХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ЦИВІЛЬНИХ БУДИНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,29 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Міністерство освіти і науки України
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Шаленний Василь Тимофійович
УДК 69.059.7:624.012.35
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ВИЗНАЧАЛЬНИХ ЕТАПАХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ЦИВІЛЬНИХ БУДИНКІВ
спеціальність 05.23.08 - технологія і організація промислового та цивільного будівництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор Тян Рево Борисович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Торкатюк Володимир Іванович, Харківська національна академія міського господарства, завідувач кафедри економіки будівництва;
доктор технічних наук, професор Олійник Павло Павлович, Центральний науково-дослідний та проектно-експериментальний інститут організації, механізації та технічної допомоги будівництву Держбуду Російської Федерації, заступник генерального директора;
доктор технічних наук, професор Пшінько Олександр Миколайович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту, ректор, завідувач кафедри будівель та будівельних матеріалів.
Провідна установа – Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, кафедра технології будівельного виробництва, міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться 7 жовтня 2004р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 202).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий 4 вересня 2004р.
Вчений секретар Баташева К.В.
спеціалізованої вченої ради Д08.085.01


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сутність науково-прикладної проблеми, що розглядається у роботі, полягає в розробці організаційно-технологічних основ формування та удосконалення систем життєвого циклу цивільних будівель (проектування, будівництво, експлуатація, діагностика, ремонт та знесення) на основі їх енергозберігаючої раціоналізації. Вирішення цієї проблеми здійснюється на основі системного підходу й полягає в розробці цілісної, відкритої організаційно-технологічної системи, до складу якої входить комплекс інноваційно-технологічних, організаційно-економічних та технічних складових, що охоплюють всі визначальні етапи життєвого циклу цивільних будівель. Можливість її реалізації в сучасних соціально-економічних умовах економіки України розглядається як основоположна наукова гіпотеза. Показане вирішення проблем енергоємностї в збірному домобудуванні – шлях його реабілітації та подальшого розвитку.
Практичним результатом вирішення розглянутої проблеми є розробка і упровадження організаційно-конструктивно-технологічних систем життєвого циклу цивільних будівель, що забезпечують раціональне споживання енергоресурсів для свого ефективного функціонування.
Актуальність теми. Соціально-економічна проблема енергозбереження є одною з найважливіших для економіки України. Таким же чином вона стосується будівельного й житлово-комунального її секторів, які щороку споживають майже третину всіх енергетичних витрат держави. Після того, як в 1997р. в Японії був підписаний Кіотський протокол, до якого в 2004р. приєдналась і Україна, світовим співтовариством проголошена й реалізується концепція “сталого розвитку”, що прийшла на зміну безмежному “технічному прогресу” минулого. Ця концепція враховує інтереси майбутніх поколінь і, для подолання негативних наслідків глобальної економічної кризи, передбачає пошук нових шляхів економічного зростання та якості життя при одночасному зменшенні споживання енергії, природних ресурсів та техногенних відходів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ВИЗНАЧАЛЬНИХ ЕТАПАХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ЦИВІЛЬНИХ БУДИНКІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок