Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ / сторінка 2

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,76 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов'язана з пріоритетними напрямками розвитку транспортно-промислової галузі. Вона виконана за науково-технічною тематикою кафедри “Міський електричний транспорт” Харківської національної академії міського господарства, визначеною відповідно до Державних Програм з розробки та виробництва в Україні нового рухомого складу трамваїв та тролейбусів, а також організації виробництва міських автобусів великої місткості, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №313 від 22.10.1991р., №66 від 03.02.1992р. та №39 від 26.01.1994р., Державною програмою розвитку нового рухомого складу міського електротранспорту, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України №992 від 01.07.1998р., галузевою програмою “Наука” 1992-2002рр. Крім того за участю автора виконана робота відповідно до теми 18-07-01 „Розробка положення щодо організації оперативного контролю безпеки дорожнього руху та порядку проведення виробничих інструктажів на підприємствах міського електротранспорту” (№ держ. реєстрації 0102U000865).
Мета роботи: підвищення ресурсу пневматичних шин транспортних засобів за рахунок розробки ефективних методів удосконалення їх експлуатації і науково обґрунтованих рішень в області конструювання шин та технології виготовлення армуючого елемента.
Задачі дослідження:
1. Проаналізувати і виявити основні фактори, що роблять суттєвий вплив на ресурс пневматичних шин транспортних засобів.
2. Встановити багатофакторну залежність зміни ресурсу шин, що дозволяє оцінити їх пробіг для транспортних засобів та розглянути вплив основних умов експлуатації шин на їх ресурс.
3. Провести дослідити вплив конструкції армуючого елемента шин і його якісних характеристик на пробіг.
4. Виконати порівняльний аналіз результатів досліджень, отриманих теоретичним та експериментальним методами.
5. Розробити методики оцінки середнього ресурсу шин і визначення оптимальних режимів їх експлуатації.
6. Надати рекомендації виробництву щодо підбору раціональних параметрів настроювання механізму несправжнього скручування, що спрямовані на підвищення якісних показників металокорду та удосконалення технології його виготовлення.
Об'єкт дослідження – ресурс пневматичних шин транспортного засобу.
Предмет дослідження – вплив умов експлуатації і якісної характеристики армуючого елемента на ресурс пневматичних шин.
Методи дослідження. У процесі вивчення стану питання, досягнень науки й практики в галузі технології виготовлення та експлуатації шин транспорту використовувались метод теорії розмірностей, графоаналітичний метод з використанням сучасного математичного апарату та ЕВМ, сучасні методи досліджень у промислових умовах з використанням різних засобів вимірювальної техніки, аналіз вірогідності отриманих результатів, підтверджених дослідно-промисловою перевіркою та зіставленням з реальними даними пробігу шин транспортного засобу, методи математичної статистики, теорії надійності, інформатики.
Наукова новизна одержаних результатів.
Здобув подальший розвиток метод оцінки ресурсу шин за критерієм втомних руйнувань, в основу якого покладена модель встановлення пробігу шин, яка вперше дає можливість визначити його з урахуванням впливу якісної характеристики армуючого елемента.
Виявлено взаємозв’язок між експлуатаційними факторами і якісною характеристикою металокорда, а також їх вплив на ресурс шин.
Вперше отримана нелінійна багатофакторна залежність зміни залишкової крутимості гнучкого армуючого елемента типу 9Л15/27 від ряду факторів з урахуванням настроювання параметрів механізму несправжнього скручування, якісних показників готового виробу та вихідного матеріалу.
Практичне значення отриманих результатів.
Запропонована модель дає змогу визначити пробіг шин з високим ступенем вірогідності, що підтверджена на прикладі підприємств „Міськелектротранс” м. Харкова.
Розроблена методика визначення ресурсу шин транспорту різного призначення дозволяє врахувати інтенсивність експлуатації, стан дорожньо-кліматичних умов, ступінь хімічного забруднення, а також вплив стану армуючого елемента на їх довговічність.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок