Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ / сторінка 3

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,76 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Розроблені номограми з визначення ресурсу шин дозволяють здійснити вибір оптимальних режимів їх навантаження та оцінити строк служби шин для конкретних умов експлуатації.
Рекомендовані оптимальні параметри настроювання механізму несправжнього скручування забезпечують отримання прямолінійного металокорду з мінімальною залишковою крутимістю на рівні світових стандартів. Обґрунтовані технологічні параметри виготовлення металокорду з високими якісними показниками сприяють розробці рекомендацій виробництву щодо збільшення ресурсу шин та підвищення надійності транспортних засобів у цілому.
Результати досліджень реалізовані на державному підприємстві „Міськелектротранс” м. Харкова, Білоцерківському шинному заводі, в Білоцерківському тролейбусному управлінні, а також у навчальному процесі ХНАМГ при підготовці молодих фахівців.
Особистий внесок здобувача. У роботах із співавторами особистий внесок автора полягає в наступному:
- проаналізовано параметри технічного стану пневматичних шин, вивчено фактори, що впливають на їх довговічність, виявлені найбільш суттєві з них, які лягли в основу передумов для розробки наукових рішень до оцінки ресурсу пневматичних шин [1-3, 5, 9, 10];
- отримано нову аналітичну залежність, що дозволяє визначити й оцінити пробіг шин для тролейбусів різних типів, зібрано статистичний матеріал з напрацювання шин рухомого складу в м. Харкові, виконана оцінка вірогідності запропонованого критерію оцінки ресурсу шин [4-6, 9, 11];
- запропоновані номограми, що дають можливість визначити параметри роботи шини, а також оцінити їх ресурс [6, 11];
- запропоновано для армування каркаса шин, що експлуатуються на тролейбусах та автобусах, металокорд типу 9Л15/27 для якого визначено раціональні й оптимальні параметри настроювання механізму несправжнього скручування, що забезпечують отримання прямолінійного гнучкого армуючого елемента з мінімальною залишковою крутимістю та підвищення його довговічності в цілому, обгрунтовано технологічні параметри виготовлення металокорду з високими якісними показниками [7, 8].
Апробація результатів дисертації. Основні результати досліджень, що відображені в дисертаційній роботі, оприлюднені на IV міській науково-практичній конференції “Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих вчених Харківщини” (Харків, 2001р.), ХХХ - ХХХІ науково-технічних конференціях викладачів, аспірантів і співробітників ХДАМГ (Харків 2000-2002р.), 64 – 65-й міжнародних науково-технічних конференціях кафедр академії та спеціалістів залізничного транспорту і підприємств (м. Харків, 2002 – 2003рр.), Технічній раді при службі рухомого складу ХКП „Міськелектротранс” (м. Харків, 2003р.).
Публікації. Основні наукові положення дисертаційної роботи відображені в 11 публікаціях; з них 3 без співавторів, у тому числі 9 – статті у фахових наукових спеціалізованих виданнях за переліком ВАК України, 2 – у матеріалах і тезах доповідей конференцій.
Структура і обсяг роботи. Дисертаційна робота складається із вступу, чотирьох розділів, висновків, списку використаних джерел та додатків. Загальний обсяг роботи складає 202 сторінки, в тому числі 61 рисунок на 35 сторінках, 22 таблиці на 13 сторінках, список використаних джерел із 115 найменувань на 11 сторінках і 6 додатків на 39 сторінках.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі розкриті сутність і стан наукового завдання підвищення довговічності пневматичних шин для рухомого складу транспортних засобів, обґрунтовані актуальність і доцільність роботи, наукова новизна і практична цінність виконаних досліджень. Сформульована мета дисертаційної роботи й основні задачі, які необхідно вирішити.
У першому розділі розглядається питання з виявлення шляхів підвищення ресурсу шин та причин вибуття їх із ладу. В останні роки значна частина досліджень проводилася в області автомобілебудування, зокрема легкових автомобілів. Виконаний аналіз літературних джерел і проведених досліджень в області конструювання і технологічного забезпечення коліс машин різного призначення дозволив виявити найбільш суттєві фактори, що забезпечують безпеку експлуатації та економічність РС, а також впливають на їх ресурс.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок