Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ / сторінка 5

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,76 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Аналіз одержаних результатів свідчить, що збільшення навантаження на 5 кН при фіксованому значенні експлуатаційної швидкості сприяє підвищенню температури пневматичної шини на 3?12 0С.
Виконано оцінку впливу характеристик армуючого елемента на працездат-ність шин. Для підвищення можливості шини витримувати велике на-вантаження треба поліпшити якість армуючого елемента корду або збільшити кількість шарів корду в області плями контакту. У цьому плані для армування каркаса автобусних і тролейбусних шин запропонована конструкція металокорду типу 9Л15/27. Вона менш трудо-містка у виготовленні і дозволяє знизити необхідну товщину обкла-дочної гуми за рахунок меншого типорозміру. Виконаний розрахунок шар-ності шин показав, що використання цього типу корду сприяє збільшенню кіль-кості шарів (на 2 шари) у порівнянні з металокордом типу 28Л18 і значне зменшення (на 10 шарів) – при армуванні тканиною, що поясню-ється показником границі міцності, який у металокорда 9Л15/27 менше, ніж у 28Л18, 29Л18/15 та 40Л15, але перевер-шує за значенням віскозний і нейлоновий корди.
Встановлено вплив якісної характеристики металокорду на втомну витривалість шин при різних експлуатаційних режимах (при зміні внутрішнього тиску повітря та теплоутворення в шинах, швидкості руху транспорт-ного засобу, навантаже-ності на колесо). Аналіз теоре-тичних результатів свідчить, що для шини при заданих конструк-ційних та технологічних умовах правильно підібраний оптималь-ний режим експлуатації сприяє збільшенню їх ресурсу (рис.1). Так, з по.к.= 0ч±0,5?бер. та при оптимальному режимі навантаження ресурс шин в середньому складає 80 тис.км, а при по.к.=±1ч±4 ?бер. – 68,5 тис.км.
У третьому розділі виконаний аналіз експериментальних досліджень, що складаються з двох груп. До першої групи відносяться дослідження, спрямовані на одержання характеристик експлуатаційних параметрів шин, які необхідні для реалізації отриманої моделі визначення ресурсу шин, та перевірка розрахункових результатів.
Викладено аналіз причин скорочення довговічності тролейбусних шин, який показав, що більшість виходів з ладу шин приходиться на втомні руйнування і складає 68%. Аналіз металокордних шин, списаних внаслідок втомних руйнувань, свідчить, що основну масу складають втомні руйнування самого корда – 52%, які відбуваються лавиноподібно, причому гума знаходилась у задовільному стані.
Дослідження оцінки ресурсу шин від ряду факторів в умовах експлуатації проводили на тролейбусах м. Харкова. Був зібраний масив даних пробігу шин для тролейбусів різних типів. На підставі отриманих результатів побудовано графічні залежності (рис.2), які показали високу збіжність між експериментальними й розрахунковими значеннями ресурсу шин. Мінімальна різниця між цими величинами спостерігається для тролейбусів DAC 217-E і ROCAR і складає 7,37,9%, а максимальна для тролейбусів ЗіУ-9 - 10,7 17,4%.
Слід також взяти до уваги норми се-реднього ре-сурсу пнев-матичних шин, що експлуатуються на тролейбу-сах у всіх регіонах України за період 1997-2003рр. Порів-нюючи норма-тивні значення пробігу з експлуатаційними, необхідно відзначити насту-пне. Шини Білоцерківського заводу-виготовлювача мають більш високий ресурс у порі-внянні з гумовотехнічними виробами дніпропетровського виробництва. Так, для шин моделі И-150А тролейбусів ЗіУ -9 спостерігалося збільшення пробігу на 14,1%, ПМЗ Т1 – 10,4%, DAC 217Е та ROCAR - 13,1% і ЗіУ -10 – 13,6%. Для шин моделі ИД-304,У-4 тролейбусів типів ЗіУ-9 і ПМЗ Т1 харак-терне зниження середнього пробігу на 16,8 і 2,8% відповідно. При цьому відзна-чена тенденція переваги шин Білоцерківського заводу-виготовлювача є стабільною, незважаючи на підвищені но-рмативні величини пробігу в порів-нянні з Дніпропетровським шинним заводом.
На базі отрима-ного нового критерію оцінки ресурсу шин побудовані номограми, що дають змогу оцінити пробіг шин, а та-кож сприяють своє-часній розробці тех-нічних заходів щодо підвищення довговічності шин (рис.3).
Для перевірки отриманої математичної моделі були проведені експериментальні дослідження в умовах Білоцерківського шинного заводу і виявлено вплив зміни внутрішнього тиску повітря в шині, швидкості руху та навантаження на ресурс шин і підтверджено зроблені теоретичні припущення (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок