Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛІНІКА І ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ В ЖІНОК У ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ

КЛІНІКА І ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ В ЖІНОК У ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ

Назва:
КЛІНІКА І ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ В ЖІНОК У ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,52 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДЕХТЯР ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 616.61/.63:618.173
КЛІНІКА І ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ
ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ В ЖІНОК
У ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ
14.01.06.-урологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
Кандидата медичних наук
КИЇВ-2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі урології та нефрології Одеського державного медичного університету МОЗ України
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК:
Доктор медичних наук, професор Костєв Федір Іванович, Одеського державного медичного університету МОЗ України, завідувач кафедри урології та нефрології.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ:
Доктор медичних наук, професор Лісовий Володимир Миколайович, Харківський державний медичний університет МОЗ України,завідувач кафедри урології та андрології.
Доктор медичних наук, професор Щербак Олександр Юрійович, Київська державна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Щупика, професор кафедри урології.
ПРОВІДНА УСТАНОВА:
Донецький державний медичний університет МОЗ України, м. Донецьк, кафедра урології та оперативної нефрології.
Захист відбудеться 21 червня 2005 pоку o 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 26.615.01 в Інституті урології АМН України (04053, м. Київ, Юрія Коцюбинського, 9а)
Автореферат розісланий 17 травня 2005року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук,
старший науковий співробітник Л.М.Старцева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність досліджуваної проблеми визначається переважно її соціальною значущістю. В останнє десятиліття відзначено прогресуюче збільшення середньої тривалості життя жінок. За даними G.Samsioe до 2030 р. можливе чотириразове збільшення популяції 80-річних жінок. Отже, після настання менопаузи в жінок залишається значний відтинок життя. Одним з патологічних станів, що характерні для цього періоду, є урогенітальні захворювання, пов’язані з віковим дефіцитом естрогенів. Сьогодні проблемі урогенітальної атро-фії приділяється велика увага, що обумовлено украй вираженим негативним впливом уроге-нітальних розладів (УГР) на якість життя жінок в клімактерію та очікуваним подвоєнням у найбли-жчі роки популяції жінок, що страждають на них (Barlow D.H., 1997, Samsioe G., 1998,).
Хоча розвиток розладів акту сечовипускання і нетримання сечі в літньому віці не є обов’язковим, менше з тим доведена роль естрогенного дефіциту в розвитку урогенітальних розладів в клімактерію. Виникнення "сенсорних" або "подразнювальних" симптомів розладів сечовипускання пояснюють підвищеною чутливістю атрофічної слизової органів сечостатевої системи.
Діагностика і лікування розладів сечовипускання в жінок у постменопаузі становить одну з найсерйозніших проблем сучасної урогінекології. Особливостями урогенітальних розладів у літніх жінок вважаються різноманітність вираженності симптомів і реакції на лікування, а також труднощі прогнозу і визначення критеріїв соціальної адаптації хворих (Возианов А.Ф., 1992, Пирогов В.О., 2001). Атрофічний цистит може протікати у вигляді поодиноких епізодів гострого запалення при бактеріальній інвазії, що ліквідуються короткими курсами антимікробної хіміотерапії і не тягнуть за собою яких-небудь серйозних ускладнень, і як запальний процес із вираженим больовим симптомокомплексом, персистуючою симптоматикою (Пасєчніков С.П., 2004). Хоча клінічний перебіг розладів сечовипускання у літніх жінок частіше за все не загрожує життю хворої, але відрізняється тривалістю, малою ефективністю проводжуваної терапії, розвитком неврозів, порушенням соціальної адаптації (Возианов А.Ф., 1992, Люлько А.В., 1988).
Лікування розладів сечовипускання в жінок у постменопаузі дотепер залишається складною проблемою. Незважаючи на різноманітність методів і засобів лікувальної і фізичної терапії, а подеколи і оперативних втручань, далеко не завжди вдається домогтися доволі сприятливих результатів стосовно швидкого, а головне, сталого позитивного ефекту і запобігти виникненню рецидивів захворювання (Bingham S.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: КЛІНІКА І ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ В ЖІНОК У ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок