Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМЕРЦІЙНІ БАНКИ ТА ЛІЗИНГОВИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ

Загрузка...

КОМЕРЦІЙНІ БАНКИ ТА ЛІЗИНГОВИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ

Назва:
КОМЕРЦІЙНІ БАНКИ ТА ЛІЗИНГОВИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,65 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ВАСИЛЬЧИШИН ОЛЕКСАНДРА БОГДАНІВНА
УДК 336.71
КОМЕРЦІЙНІ БАНКИ ТА ЛІЗИНГОВИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.04.01 “Фінанси, грошовий обіг і кредит”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі банківської справи Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Тиркало Роман Іванович,
Тернопільська академія народного господарства
професор кафедри банківської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Кириленко Ольга Павлівна,
Тернопільська академія народного господарства
завідувач кафедри казначейської справи;
кандидат економічних наук, доцент
Грудзевич Ярослав Васильович,
Львівський банківський інститут Національного банку України
проректор з наукової роботи.
Провідна установа: Київський національний економічний університет,
кафедра банківської справи,
Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 4 травня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.082.03 Тернопільської академії народного господарства за адресою: 46000, м.Тернопіль, бульв. Т.Шевченка 9, ауд. 32.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розісланий 2 квітня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент М.П. Шаварина
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Однією з ключових макроекономічних характеристик економіки будь-якої країни є економічний стан фінансово-кредитного сектора, стан розвитку фінансових ринків і національної банківської системи.
Останнім часом у фінансово-кредитному секторі України відбулися певні зміни. Зокрема, при перегляді кредитної політики банками відзначені певні негативні явища у сфері кредитування, у першу чергу ті, що виникли у зв'язку з невчасним поверненням великої кількості кредитів і накопиченням у кредитних портфелях банків проблемних і майже безнадійних боргів. Тому сьогодні значно зросли вимоги до фінансової експертизи кредитних проектів, до гарантій ліквідності майнових застав, а також до юридичного оформлення кредитних відносин із клієнтами. Для вирішення цих завдань банківським установам необхідно розширити спектр надання послуг та розглянути на новому рівні можливості надання кредитів та можливості фінансування суб'єктів господарської діяльності в цілому. В даній ситуації для банківських установ лізинг як альтернативна форма кредитування може і повинен стати перспективним засобом виходу з несприятливих умов, що склалися. Адже проведення лізингових операцій є достатньо безпечним для банків, оскільки при їх здійсненні дотримуються принципи цільового використання кредиту й забезпеченості його ліквідною заставою.
Потрібно зазначити, що лізинг в багатьох зарубіжних країнах вже давно завоював визнання у банківських установах. Доказом цього є значна частка участі банків у здійсненні лізингових операцій (50%). А самі лізингові операції останніх 50 років є невід’ємною частиною економіки розвинутих країн, де на сьогодні близько 30% інвестицій припадає саме на операції лізингового характеру. Для економіки України розвиток лізингового бізнесу є вкрай необхідним, оскільки він сприяє прискоренню темпів оновлення й модернізації основних засобів, забезпеченню взаємної вигоди партнерів, підвищенню економіки держави в цілому.
Ефективне застосування лізингу в діяльності комерційних банків України, розвиток лізингового бізнесу в сучасних ринкових умовах нашої держави та взаємозв'язок цих явищ ставить перед економічною наукою низку складних проблем, що потребують поглибленого наукового дослідження і практичного вирішення.
Питання становлення, розвитку, організації та функціонування лізингу були предметом досліджень у наукових працях таких вітчизняних вчених, як О.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КОМЕРЦІЙНІ БАНКИ ТА ЛІЗИНГОВИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок