Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕКОНСТРУКЦІЯ ВИХІДНОГО ТРАКТУ ПРАВОГО ШЛУНОЧКА ПРИ ОПЕРАЦІЇ РОССА

РЕКОНСТРУКЦІЯ ВИХІДНОГО ТРАКТУ ПРАВОГО ШЛУНОЧКА ПРИ ОПЕРАЦІЇ РОССА

Назва:
РЕКОНСТРУКЦІЯ ВИХІДНОГО ТРАКТУ ПРАВОГО ШЛУНОЧКА ПРИ ОПЕРАЦІЇ РОССА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,75 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ ХИРУРГІЇ
ім. М. М. АМОСОВА АМН УКРАЇНИ
РОМАНЮК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК: 616.131-007.271-053.2:616.124.6]-089.844
 
РЕКОНСТРУКЦІЯ ВИХІДНОГО ТРАКТУ ПРАВОГО ШЛУНОЧКА ПРИ ОПЕРАЦІЇ РОССА
14.01.04. – серцево-судинна хірургія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова АМН України.
 
Науковий керівник: доктор медичних наук, ЄМЕЦЬ Ілля Миколайович,
Інститут серцево-судиної хірургії ім. М.М.Амосова АМН
України, завідувач відділом кардіохірургії новонароджених.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор ЛАЗОРИШИНЕЦЬ
Василь Васильович, Інститут серцево-судинної хірургії
ім. М.М.Амосова АМН України, заступник директора по науковій
роботі
доктор медичних наук, професор, ВІТОВСЬКИЙ
Ростислав Мирославович, Національна медична академія
післядипломної освіти ім. П.Л.Щупика МОЗ України, професор кафедри
хірургії серця та магістральних судин.
 
Провідна установа: Інститут хірургії і трансплантології АМН України
 
Захист відбудеться 14.11.2006 р. о_13_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.555.01 в Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова АМН України за адресою: 03680, м. Київ, вул. М.М. Амосова, 6.
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова АМН України за адресою: 03680, м. Київ, вул. Миколи Амосова, 6.
Автореферат розісланий_29.09.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.555.01,
доктор медичних наук, професор А.В. Руденко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Операція Росса - один з методів заміни аортального клапана (AV), при якому уражений аортальний клапан замінюється власним легеневим клапаном - аутографтом (Ross D.N., 1967). Використання аутолегеневого клапана має переваги над іншими методами заміни AV при використанні його у пацієнтів молодшого віку, у пацієнтів з вузькою аортою, а також у пацієнтів, що мають протипоказання до застосування антикоагулянтів.
На теперішній час основною проблемою операції Росса, яка лімітує її широке розповсюдження, є відсутність оптимального методу заміни PA, який був пересаджений в аортальну позицію (Elkins R.C., 1999, Carr-White G. S., 2001). Для створення вихідного тракту правого шлуночка (RVOT) при операції Росса застосовують гомографти (донорські людські клапанні кондуїти), ксенографти (клапанні кондуїти тваринного походження), та аутотканинні методики (Albert J.D., 1993, Ross D. N., 1998, Forbess J.M., 2004).
Гомографти створюють фізіологічні умови для правошлуночкової гемодинаміки, мають атромбогенні властивості, легкі в приготуванні та імплантації. Але у віддаленому періоді існує висока імовірність їх дегенеративних уражень та кальцифікація (Tweddell J.S., 2000, Gerestein C.G., 2001). Причиною обструкції гомографтів є також неможливість їхнього росту під час соматичного росту пацієнта (Stark J., 1998). Важливим фактором, який лімітує використання гомографтів є їх обмежена доступність.
Альтернативою використання гомографтів є аутоканинні методи. Через біологічну сумісність власних тканин, низьку схильність до кальцифікації та атромбогенність, формування RVOT з їх використанням дозволяє уникнути негативних аспектів використання чужорідних матеріалів (Forbess J.M., 2004, Bernabei M., 2001). Але невелика кількість досліджень, присвячених їх застосуванню, залишає невизначеними питання недоліків та переваг аутотканинних методів, функції правого шлуночка в ранньому та віддаленому післяопераційному періоді.
Виходячи з наведених міркувань, подальше вивчення результатів реконструкції RVOT при операції Росса та розробка методів оцінки стану правого серця в різні терміни післяопераційного періоду є актуальною і практично важливою роботою.
Мета і завдання дослідження. Вдосконалити і впровадити в практику різні методи реконструкції вихідного тракту правого шлуночка з метою покращення безпосередніх та віддалених результатів операції Росса.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РЕКОНСТРУКЦІЯ ВИХІДНОГО ТРАКТУ ПРАВОГО ШЛУНОЧКА ПРИ ОПЕРАЦІЇ РОССА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок