Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,33 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
ім. Богдана Хмельницького
На правах рукопису
Балашова Юлія Валеріївна
УДК 37.01:355.23
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ
ЕКОНОМІЧНОЇ КУЛЬТУРИ
У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ
Спеціальність 20.02.02
Військова педагогіка та психологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач Ю.В. Балашова
Хмельницький – 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, старший науковий спів-робітник
Довбеус Віктор Терентійович, Націо-нальна академія Прикордонних
військ України ім. Богдана Хмельницького,
кафедра соціально-економічних дисци-плін, начальник кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Гушулей Йосип Миколайович, Тернопільський комерційний інститут, проректор з навчальної роботи;
кандидат педагогічних наук, доцент Гладкова Валентина Миколаївна, Хмельницьке представництво Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, кафедра психології та педагогіки, завідувач кафедри.
Провідна установа:
Національна академія внутрішніх справ України, кафедра кадрової роботи та педагогіки, Міністерство внутрішніх справ України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 12 ” грудня 2002 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький-3, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький-3, вул. Шевченка, 46)
Автореферат розіслано “ 8 ” листопада 2002 р.
 
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасний етап соціально-економічного розвитку України та реформування її Прикордонних військ вимагає від офіцерів високого рівня загальної та економічної культури, уміння самостійно і гнучко мислити, ініціативно і творчо вирішувати професійні та життєві завдання. Відповідно до статті 17 Конституції України на Прикордонні війська як складову частину Воєнної організації держави покладається забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону України. Реформування Прикордонних військ у Державну Прикордонну Службу як правоохоронний орган спеціаль-ного призначення по-новому ставить питання щодо економічної підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників. Це зумовлено перенесенням акцентів з ідеологічних аспектів діяльності Прикордонних військ у площину економічних стосунків і економічної незалежності держави.
Важливість формування економічної культури у структурі професійної підготовки офіцерів-прикордонників визначається декількома факторами: по-перше, специфікою їх професійних обов’язків, що тісно пов’язані з вирішенням економічних завдань; по-друге, зростаючими вимогами ринкової економіки до економічної компетентності фахівців; по-третє, необхід-ністю формування у нової генерації військових спеціалістів си-стеми економічних знань та якостей (діловитості, підприємливості, ощад-ливості, відповідальності, здатності аналізувати економічні ситуації та приймати обґрунтовані рішення).
Аналіз сучасної теорії та практики економічної підготовки офіцерів-прикордонників у Національній академії Прикордонних військ України ім. Б. Хмельницького дає підстави виділити низку суперечностей між:
- необхідністю виховання нової генерації офіцерських кадрів і недостатньою розробленістю теоретико-методичних основ економічної підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників;
- вимогами ринкової економіки та професійної діяльності щодо економічної культури офіцерів-прикордонників і недостатнім рівнем їх економічної компетентності;
- необхідністю постійного вдосконалення офіцерами-прикордонниками економічних знань і умінь та відсутністю у них відповідного ставлення до економічного аспекту професійної діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок