Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Планування фінансової діяльності банку

Загрузка...

Планування фінансової діяльності банку

Назва:
Планування фінансової діяльності банку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,24 KB
Завантажень:
496
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАСЛОВ ЮРІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ
УДК 336.717.18
Планування фінансової діяльності банку
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий
керівник: |
кандидат економічних наук, доцент Кузнєцова Людмила Вікторівна, Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри банківської справи, м. Одеса
Офіційні
опоненти: |
доктор економічних наук, професор Мороз Анатолій Миколайович, Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри банківської справи, м. Київ
кандидат економічних наук, професор кафедри банківської справи, Тиркало Роман Іванович, Тернопільський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Тернопіль
Провідна
установа: |
Українська академія банківської справи Національного банку України, кафедра банківської справи, м. Суми
Захист дисертації відбудеться „ 12 „ січня 2007 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.055.02 в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного економічного університету за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
Автореферат розісланий „12 „ грудня 2006 року.
Вчений секретар спеціалізованої ради |
В. Г. Баранова
Загальна характеристика дисертаційної роботи
Актуальність теми дослідження. Посилення конкуренції, концентрація та централізація банківського капіталу, активізація процесів глобалізації та дерегулювання, стрімкий розвиток інформаційних технологій, динамізм зовнішнього середовища призводять до ускладнення банківської діяльності. Це вимагає застосування новітніх підходів до управління банком, серед яких одне з провідних місць належить плануванню фінансової діяльності. У зв’язку з чим виникає потреба у таких інструментах і методиках планування, які б допомогли керівництву банків систематизувати та спростити існуючі складні структури управління банківською діяльністю, з нових позицій усвідомити процеси планування, що відбуваються у банку. З огляду на це вважається, що розвиток процесів планування фінансової діяльності банку є одним з найбільш важливих у сучасній українській банківській науці та практиці.
Планування, будучи однією з найважливіших функцій банківського менеджменту, створює основу для розвитку управлінського процесу, визначає його мету, перспективи, встановлює певну послідовність дій, вибір методів і засобів діяльності, їх необхідні пропорції. Успіху в реалізації функції планування не досягти без відповідної мотивації, рівно як і без моніторингу виконання плану. Планування, у процесі якого виробляється банківська політика, охоплює всі сторони діяльності банку, забезпечує високий рівень управління витратами та доходами, результатами чого є його платоспроможність і надійність, а також можливість вдосконалення банківських технологій та соціального розвитку. За цих умов особливої актуальності набуває рішення проблем планування фінансової діяльності банків.
Фінансові аспекти розвитку банківської діяльності та її планування знайшли своє відображення у працях як зарубіжних вчених та практиків банківської справи, зокрема західних – Е. Долана, Дж. Кейнса, І Фішера, М. Фрідмана, Б.Бєрмана, Дж. Сінкі, П. Роуза; російських – І. Ларіонової, Н. Куніциної, К. Садвакасова, Л. Батракової, Ю. Масленчикова, так і вітчизняних науковців – А. Герасимовича, О. Дзюблюка, М. Денисенко, С. Козьменка, О. Любунь, В. Міщенка, А. Мороза, А. Пересади, Л. Примостки, Н. Шелудько, Ф. Шпіга.
Аналіз наукових праць дозволив дійти висновку, що науковцями досліджуються в основному загальні тенденції розвитку банківської діяльності та її фінансової складової без уточнення конкретних засобів практичної реалізації планування фінансової діяльності з використанням сучасних економіко-математичних методів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Планування фінансової діяльності банку

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок