Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОГЛИБЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБЛІКУ В УПРАВЛІННІ ФОРМУВАННЯМ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА

ПОГЛИБЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБЛІКУ В УПРАВЛІННІ ФОРМУВАННЯМ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА

Назва:
ПОГЛИБЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБЛІКУ В УПРАВЛІННІ ФОРМУВАННЯМ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,52 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКООПСПІЛКА
ЛЬВІВСЬКА КОМЕРЦІЙНА АКАДЕМІЯ
ШЕЛКОВНИКОВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА
УДК 657.471:644.6
ПОГЛИБЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБЛІКУ
В УПРАВЛІННІ ФОРМУВАННЯМ ВИТРАТ
ПІДПРИЄМСТВ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту та аналізу господарської діяльності Кіровоградського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України (м. Кіровоград).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Валуєв Борис Іванович,
Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки
України, завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пушкар Михайло Семенович,
Тернопільський державний економічний університет Міністерства освіти
і науки України, завідувач кафедри обліку і контролінгу в
промисловості (м. Тернопіль);
кандидат економічних наук, доцент
Швець Володимир Євгенович,
Львівський національний університет імені Івана Франка Міністерства
освіти і науки України, доцент кафедри обліку і аудиту (м. Львів).
Провідна установа:
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, кафедра бухгалтерського обліку (м. Донецьк).
Захист відбудеться „ 12 ” січня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01 у Львівській комерційній академії за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського 10, ауд. 205.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівської комерційної академії: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського 10.
Автореферат розісланий „ 5 ” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук
доцент В.І.Блонська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою ланкою системи житлово-комунального господарства є підприємства водопостачання і водовідведення, які за головну мету своєї діяльності ставлять задоволення потреб споживачів у послугах. Але, як показує практика, якість та кількість послуг бажає бути значно кращою та більш достатньою, ніж такі, що у сучасних умовах можуть забезпечити підприємства водопровідно-каналізаційного господарства. Це обумовлено кризою, яку вони переживають більше ніж десять років у зв’язку з негативним фінансовим станом, високим ступенем зносу основних засобів, значними втратами енергії, води та ресурсів, надто високими та не завжди обґрунтованими виробничими та іншими витратами.
Основними причинами, що викликають такий стан, є монопольне положення та відсутність конкурентного середовища, недостатньо ефективне державне регулювання сфери та надання дотацій, недоліки та втрачені можливості в системі управління як підприємством взагалі, так і процесом формування витрат, зокрема. Внаслідок цього споживачі послуг отримують у складі своїх видатків багато в чому необґрунтовані витрати, які можна знизити за умов удосконалення системи управління формуванням витрат, суттєвого досконалення її інформаційної бази. У виправленні цього становища важливе місце займає одна з провідних функцій управління – бухгалтерський облік. Саме він має створювати інформаційні передумови для контролю і регулювання відхилень від бажаного стану в усіх основних сферах діяльності підприємства, що стають перепонами на шляху досягнення виробничих та економічних цілей діяльності. Проте, у сучасних умовах роль обліку зводиться лише до фіксації даних, необхідних для формування зовнішньої звітності. Фактично облік існує заради обліку, а не для потреб управління. Більш того, інші функції управління також організаційно відокремлені, і це призводить до послаблення між ними інформаційних зв’язків, неузгодженості показників, недостатньої ефективності управлінських рішень.
Протягом багатьох років дослідники-попередники отримали суттєві наукові результати, що сприятимуть поглибленню інтеграційних можливостей обліку в системі управління, але вони, на жаль, не знайшли широкого впровадження в практику Тому, необхідність продовження досліджень у напряму поглиблення змісту інформаційних моделей обліку витрат і посилення його взаємозв’язку з плануванням, контролем, аналізом залишається вельми важливим науковим завданням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПОГЛИБЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБЛІКУ В УПРАВЛІННІ ФОРМУВАННЯМ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок