Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ПРОДАЖУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ СПОЖИВАЧАМ (на матеріалах підприємств з газопостачання та газифікації)

Загрузка...

ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ПРОДАЖУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ СПОЖИВАЧАМ (на матеріалах підприємств з газопостачання та газифікації)

Назва:
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ПРОДАЖУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ СПОЖИВАЧАМ (на матеріалах підприємств з газопостачання та газифікації)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,91 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГРЕЧКА Олена Михайлівна
УДК 657.24
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ПРОДАЖУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ СПОЖИВАЧАМ
(на матеріалах підприємств з газопостачання та газифікації)
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі фінансового аналізу і контролю
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
ШЕВЧУК Володимир Олександрович,
Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри фінансового аналізу і контролю
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
СОПКО Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, доцент
ОРЛОВА Валентина Кузьмівна,
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, завідувач кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: | Житомирський державний технологічний університет, кафедра бухгалтерського обліку і контролю, Міністерство освіти і науки України, м.Житомир |
Захист відбудеться 6 квітня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, А 227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий „3 ” березня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Морозова Н.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження.
В умовах реформування економіки важливого значення набуває удосконалення організації на підприємствах паливно-енергетичного комплексу (далі - ПЕК) дієвої системи обліку і аналізу продажу паливно-енергетичних ресурсів (далі - ПЕР), в тому числі природного газу. Це обумовлюється необхідністю розвитку енергетичного ринку України, забезпеченню енергетичної безпеки держави, зниженню енергомісткості економіки, оптимізації газових потоків.
В енергетичному балансі України важливе місце займає природний газ, питома вага якого становить 45,6тоді як в Європі - 21,3 %, в світі - 23,9 %. За обсягами споживання газу, що складають близько 74 – 76 млрд м3 щороку, потреби за рахунок власного видобування задовольняються на рівні 23.-.25 %.
Налагодження належного обліку операцій з продажу природного газу споживачам, а також цінова політика, орієнтована на енергозбереження, допоможуть досягти нормалізації енергетичного балансу та платежів за газ.
Методологічний підхід до дослідження проблем розвитку ПЕК та паливоенергоспоживання викладено в працях О. Алимова, Н. Бикової, М. Гончарука, М. Данилюка, І. Діяка, Л. Мелентьєва, Є. Мниха, З. Осінчука, Є. Пістуна, В. Проскурякова, М. Шандрівської, А. Шидловського, Г. Шишко та інших.
Вагомий внесок у становлення і розвиток бухгалтерського обліку, контролю та економічного аналізу реалізації товарів та наданих послуг зробили вітчизняні вчені: М. Білуха, Ф. Бутинець, Л. Нападовська, В. Орлова, Ю. Осадчий, В. Пархоменко, В. Сопко, М. Чумаченко, В. Шевчук та інші.
Проблематика обліку, контролю та аналізу продажу природного газу споживачам на підприємствах з газопостачання та газифікації досліджена недостатньо. Це зумовлює необхідність її розв’язання відповідно до існуючої соціально-економічної ситуації енергозабезпечення України.
Відтак, основою новітньої енергетичної політики має стати положення про те, що енергоспоживання необхідно спрямовувати насамперед на задоволення антиентропійних потреб. Оновлення економічного мислення та господарювання на таких засадах покликані стати стратегічним курсом України.
Важливість порушених проблем, необхідність їх теоретичного аналізу і практичного обґрунтування для підприємств з газопостачання та газифікації визначили вибір теми дисертації, мети, завдань та напрямів дослідження і обумовили його актуальність.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ПРОДАЖУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ СПОЖИВАЧАМ (на матеріалах підприємств з газопостачання та газифікації)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок