Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АУДИТОРСЬКИЙ РИЗИК В АПК

Загрузка...

АУДИТОРСЬКИЙ РИЗИК В АПК

Назва:
АУДИТОРСЬКИЙ РИЗИК В АПК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,42 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ОВЧАРИК Роман Юрійович
УДК 336.225.674:631
АУДИТОРСЬКИЙ РИЗИК В АПК
Спеціальність 08.06.04 –
Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2002
Дисертацією є рукопис
Дисертаційна робота виконана у відділенні фінансів, обліку та інвестицій Інституту аграрної економіки Української академії аграрних наук
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
Шатковська Людмила Станіславівна,
Національний аграрний університет, завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Офіційні опоненти -
- | доктор економічних наук, професор
Герасимович Анатолій Михайлович,
Київський національний економічний університет, професор кафедри банківської справи
кандидат економічних наук,
Дудка Катерина Петрівна,
Інститут аграрної економіки УААН, заступник
завідувача відділу
Провідна установа - | Тернопільська академія народного господарства МОН України, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту в сільському господарстві,
м. Тернопіль
Захист дисертації відбудеться 26 червня 2002 року о 13-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Інституті аграрної економіки УААН за адресою: 03127, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал. 3-й поверх.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН наук за адресою: 03127, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10.
Автореферат розісланий 22 травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Пулім В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аудиторська діяльність в умовах розвитку економіки ринкового спрямування набуває поширення і усвідомлення суспільством її ролі в системі управління виробничими відносинами. Вітчизняний аудит в Україні перебуває на стадії свого становлення. Тому на сучасному етапі ринок аудиторських послуг нестабільний і поки що недостатньо ефективний. Це зумовлюється нерозумінням можливостей аудиту, недостатньо кваліфікованим кадровим забезпеченням, недосконалістю методологічної і нормативної бази аудиту. В цих умовах аудиторська діяльність підлягає високому ризику. Нові умови господарювання, конкуренція роблять будь-яку підприємницьку діяльність, в тому числі і аудиторську, складним економічним процесом. Це означає, що керівникам, які розробляють тактику і стратегію організації та розвитку свого діла потрібно бути досконало обізнаним з теорією ризиків. Згідно Закону України "Про підприємництво" підприємницька діяльність – самостійна ініціативна, систематична, на власний ризик діяльність по виробництву продукції (наданню послуг) з метою отримання прибутку. Саме ризик присутній на всіх етапах діяльності підприємства незалежно від сфери його функціонування і повне його усунення неможливе через причини об’єктивного і суб’єктивного характеру.
Аудиторським ризиком називають ризик, який бере на себе аудитор, даючи висновок про повну достовірність даних фінансової звітності, в той час, як там можливі помилки, які невиявлені аудитором.
Проблеми дослідження аудиторського ризику висвітлені в роботах вітчизняних та зарубіжних вчених, таких як: Адамс А.А., Андрєєв В.Д., Аренс Е.А., Баришников Н.П., Білуха М.Т., Бутинець Ф.Ф., Герасимович А.М., Голов С.Ф., Данилевський Ю.В., Дем’яненко М.Я., Дефліз Ф.Д., Дженнік Г.Р., Дорош Н.І., Дудка К.П., Жук В.М., Зубілевич С.Я., Кузьминський А.Н., Кулаковська Л.П., Лоббек Дж.К., Моссаковський В.Б., О’Рейли В.М., Петрик О.А., Робертсон Дж., Рудницький В.С., Саблук П.Т., Суйц В.П., Терехов А.А., Шатковська Л.С. і т.д.
Їх дослідження свідчать, що концепція ризику аудитора покладається в основу методики вибіркового аудиторського дослідження та планування аудиту, що є його важливим організаційним моментом. На основі обґрунтованого визначення зон ризику можна суттєво підвищити ефективність аудиту та знизити аудиторський ризик.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: АУДИТОРСЬКИЙ РИЗИК В АПК

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок