Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРВІСУ В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ЕКОНОМІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ

МОДЕЛІ ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРВІСУ В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ЕКОНОМІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ

Назва:
МОДЕЛІ ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРВІСУ В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ЕКОНОМІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,90 KB
Завантажень:
58
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Іванов Микола Миколайович
УДК 65:330.4(043)
МОДЕЛІ ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРВІСУ
В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ЕКОНОМІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий консультант – | доктор економічних наук, професор
Андрієнко Володимир Миколайович,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Берсуцький Яків Григорович, Інститут економіки промисловості НАН України, головний науковий співробітник (м. Донецьк);
доктор економічних наук, професор Галіцин Володимир Костянтинович, Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інформаційного менеджменту (м. Київ);
доктор економічних наук, професор Пушкар Олександр Іванович, Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри обчислювальної техніки та програмування (м. Харків).
Провідна установа:
Львівський національний університет імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м. Львів).
Захист дисертації відбудеться 23 березня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розіслано 15 лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми досліджень. Підвищення ефективності управління підприємствами в сучасних умовах економіки України супроводжуються структурною перебудовою, яка пов'язана зі зміною їх форм власності і визначається вдосконаленням організаційних структур з застосуванням нових форм управління.
Цьому сприяє поява таких новітніх інформаційних технологій, як глобальна мережа Інтернет та мобільні системи зв’язку, які відкривають нові можливості в організації систем управління сучасними підприємствами, вони являють собою складні економічні об'єкти. Так, загальна кількість споживачів, що користувалися мережею Інтернет у світі, у 2002 році складала близько 471 млн. юридичних та фізичних осіб. Крім того, у 2001 році через електронні магазини мережі Інтернет здійснений продаж товарів на суму більше 350 млрд. доларів, а в 2003 році обсяг реалізації збільшився до 1 млрд. доларів.
Сучасні досягнення в області комп'ютерної техніки і засобів зв'язку розглядаються як механізми інформаційного сервісу в управлінні економічним простором складного економічного об’єкту. Системи управління таких економічних об'єктів відповідають вимогам відкритої економіки і сприяють оперативному отриманню та обробці достовірної інформації, що забезпечує прийняття ефективних управлінських рішень. Інформаційний сервіс виводить бізнес на новий ступінь розвитку. Це дозволяє складним економічним об'єктам залучити максимальну аудиторію споживачів, а також надати інформацію про їх індивідуальні переваги.
Таким чином, інформаційний сервіс в управлінні складними економічними об’єктами відповідає вимогам, які висуваються “новою економікою”, переводячи управлінських процеси у віртуальну область.
Інформаційний сервіс впливає на розвиток суб’єктів господарської діяльності та науки у цілому, що визначило актуальність проблеми розробки теоретичних засад та методологічних принципів побудови систем інформаційного сервісу в управлінні складними економічними об'єктами.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: МОДЕЛІ ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРВІСУ В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ЕКОНОМІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок