Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> П'ЄЗОЕЛЕКТРИЧНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ГІДРОДИНАМІЧНИХ ТИСКІВ ВИТРАТОМІРІВ РІДКИХ ТА ГАЗОПОДІБНИХ СЕРЕДОВИЩ

П'ЄЗОЕЛЕКТРИЧНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ГІДРОДИНАМІЧНИХ ТИСКІВ ВИТРАТОМІРІВ РІДКИХ ТА ГАЗОПОДІБНИХ СЕРЕДОВИЩ

Назва:
П'ЄЗОЕЛЕКТРИЧНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ГІДРОДИНАМІЧНИХ ТИСКІВ ВИТРАТОМІРІВ РІДКИХ ТА ГАЗОПОДІБНИХ СЕРЕДОВИЩ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,25 KB
Завантажень:
237
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
ГЛАЗЄВА Оксана ВОлОдимИрІвна
УДК 681.586.773:621.317.7
П'ЄЗОЕЛЕКТРИЧНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ГІДРОДИНАМІЧНИХ ТИСКІВ
ВИТРАТОМІРІВ РІДКИХ ТА ГАЗОПОДІБНИХ СЕРЕДОВИЩ
Спеціальність
05.13.05 – Елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електротехніки та електронних пристроїв в Одеській державній академії холоду Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Джагупов Рафаїл Григорович ,
доктор технічних наук, професор
ВЛАСЕНКО Віктор Олексійович,
Одеський національний політехнічний
університет, професор кафедри
інформаційних систем
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
КУЦЕНКО Альфред Миколайович,
Одеський національний політехнічний
університет, професор кафедри фізики
кандидат технічних наук
БАГДАСАРЯН Левон Борисович,
ЗАТ “Харчопромавтоматика”, завідувач
лабораторії аналітичних спектральних
пристроїв
Провідна установа Національний технічний університет“
Харківський політехнічний інститут”,
Міністерства освіти і науки України,
м. Харків
Захист відбудеться “ 26 ” вересня 2002 р. о 13 30 годині в ауд. 400А
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.01 в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: ауд. 400А, ОНПУ, пр. Шевченка, 1, м. Одеса, 65044.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: пр. Шевченка, 1, м. Одеса, 65044.
Автореферат розісланий “ 20 ” серпня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, професор Ямпольський Ю. С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Робота присвячена вдосконаленню існуючих і створенню нових пўєзоелектричних перетворювачів гідродинамічного тиску як елементів систем керування, обчислювальної техніки та приладобудування, зокрема компўютеризованих систем контролю та вимірювання витрат рідких та газоподібних середовищ.
Необхідність автоматичного вимірювання тиску та витрат аґресивних, токсичних, радіоактивних та кріогенних рідин і газів у промисловості, а також контролю витрати води в комунальному господарстві вимагає вдосконалення первинних вимірювальних перетворювачів.
Надійність і точність вимірювань гідродинамічного тиску, а саме, швидкості та витрати рідких та газоподібних середовищ, складним чином залежать від електричних та гідродинамічних режимів роботи і від конструктивних параметрів перетворювача. За останнє десятиріччя вченими та інженерами створена велика кількість пўєзоелектричних перетворювачів тиску, які використовуються в авіакосмічній техніці, атомній і тепловій енергетиці, хімічній та металургійній промисловості, але для потреб вимірювання витрат рідин та газів пўєзоелекричні перетворювачі практично не застосовуються.
Від точності перетворювачів тиску значною мірою залежить похибка приладів, установок, систем контролю та управління технологічними процесами в промисловості, тому роботи, пов'язані із створенням та вдосконаленням таких пўєзоперетворювачів гідродинамічного тиску, є актуальними.
Дисертація виконувалася відповідно до завдань фундаментальної держбюджетної науково-дослідної роботи № 0100U003732 “Теоретичні, експериментальні і технологічні основи створення нових матеріалів (напівпровідників, надпровідників, суперіонних провідників та гетеросистем на їх основі) із заданими властивостями для технологій надпровідності, газового аналізу та інфрачервоної техніки”, а також держбюджетної науково-дослідної роботи №379–145 “Розробка і дослідження сучасних методів та інформаційних технологій обробки сиґналів у системах вимірювань”.
Метою дисертаційних досліджень є підвищення точності та розширення діапазону вимірювань шляхом створення нових і вдосконалення існуючих конструкцій пўєзоелектричних перетворювачів тиску витратомірів рідких та газоподібних середовищ за рахунок зміни конструкцій та режимів роботи пўєзоперетворювачів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: П'ЄЗОЕЛЕКТРИЧНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ГІДРОДИНАМІЧНИХ ТИСКІВ ВИТРАТОМІРІВ РІДКИХ ТА ГАЗОПОДІБНИХ СЕРЕДОВИЩ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок