Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ І РОЗРОБКА МЕТОДИКИ ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

ОБГРУНТУВАННЯ І РОЗРОБКА МЕТОДИКИ ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ І РОЗРОБКА МЕТОДИКИ ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,10 KB
Завантажень:
455
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Ламбін Вадим Миколайович
УДК 528.48
ОБГРУНТУВАННЯ І РОЗРОБКА МЕТОДИКИ
ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ
ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
05.24.01 - Геодезія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва та
архітектури, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент Соловєй Павло Іларіонович, Донбаська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри інженерної геодезії.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Чмчян Томік Торгомович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри інженерної геодезії;
кандидат технічних наук, Григоровський Петро Євгенович, Науково -дослідний інститут будівельного виробництва, завідувач лабораторією інструментального контролю будівельно - монтажних робіт і комплексної діагностики будівель та споруд.
Провідна установа
Національний університет "Львівська політехніка", геодезичний факультет, кафедра інженерної геодезії, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться 13 червня 2003 р. о 13-00 годин_ на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури заадресою: 03037, Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 07 травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ісаєв О. П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Висока ефективність промислових підприємств у значній мірі залежить від геометричних параметрів підйомно-транспортних засобів.
Під впливом різноманітних факторів (похибки монтажу, силові навантаження, осадки фундаментів та інші) виникають статичні і динамічні деформації кранів і підкранових колій, які негативно впливають на роботу підприємств, а інколи призводять до аварій.
Для забезпечення нормальної експлуатації підйомно-транспортних засобів необхідно виконувати систематичний геодезичний контроль геометричних параметрів кранів і підкранових колій.
Необхідність визначення геометричних параметрів кранів у несприятливих умовах, у гранично короткі терміни є однією з актуальних проблем сучасних геодезичних вимірів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, наведені у дисертаційній роботі, виконувались у рамках держбюджетної науково-дослідної роботи К-3-1-96 (№ ДР ) "Моделювання конструктивних форм і методів розрахунків при проектуванні, експлуатації та реконструкції металевих конструкцій - розробка моделі витривалості підкранових конструкцій" .
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є розробка, удосконалення і дослідження ефективних методів і приладів для визначення геометричних параметрів мостових, козлових і портальних кранів у складних умовах експлуатації без зупинки технологічного процесу, у гранично короткий термін.
Для досягнення цієї мети у роботі поставлені і розв’язані такі завдання:
1. Проведений аналіз існуючих методів і засобів визначення геометричних параметрів мостових, козлових і портальних кранів.
2. Визначені найбільш значущі, негативно впливаючі на систему „кран – підкранові колії” фактори, і виконаний їх статистичний аналіз.
3. Вдосконалена методика геодезичного контролю геометричних параметрів крана і запропоновані прості формули для їх визначення.
4. Розроблені і досліджені методи визначення розворотів мостових кранів із застосуванням лазерних приладів.
5. Запропонована методика визначення розворотів кранів у горизонтальній площині на основі розробленого електромеханічного пристрою.
6. Розроблений, створений і досліджений апаратно-програмний комплекс, що дозволяє в процесі руху мостових, козлових і портальних кранів безперервно і автоматично контролювати їх розвороти в горизонтальній площині.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ І РОЗРОБКА МЕТОДИКИ ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок