Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Україна напередодні податкової реформи. Вона в однаковій мірі життєво необхідна платникам податків, публічним суб’єктам як їх одержувачам, їх податковим органам, суспільству в цілому. Основний зміст цієї реформи повинно скласти, як свідчить практика, пере

Україна напередодні податкової реформи. Вона в однаковій мірі життєво необхідна платникам податків, публічним суб’єктам як їх одержувачам, їх податковим органам, суспільству в цілому. Основний зміст цієї реформи повинно скласти, як свідчить практика, пере

Назва:
Україна напередодні податкової реформи. Вона в однаковій мірі життєво необхідна платникам податків, публічним суб’єктам як їх одержувачам, їх податковим органам, суспільству в цілому. Основний зміст цієї реформи повинно скласти, як свідчить практика, пере
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,92 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка
Бабін Ігор ІваноВИЧ
УДК 347.73
ЮРИДИЧНА конструкція податку
Спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі конституційного, адміністративного та фінансового права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор,
Пацурківський Петро Станіславович –
завідуючий кафедрою конституційного, адміністративного та фінансового права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор,
Савченко Леся Анатоліївна,
проректор з наукової роботи Київського міжнародного університету;
кандидат юридичних наук, доцент
Кириченко Вероніка Володимирівна,
доцент кафедри нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах та інших примусових заходів Інституту підвищення кваліфікації прокурорських кадрів при Академії прокуратури України.
Захист відбудеться 26 жовтня 2007 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.04 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60.
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці імені М.О. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58.
Автореферат розісланий 06 вересня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат юридичних наук, професор Шукліна Н.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Україна напередодні податкової реформи. Вона в однаковій мірі життєво необхідна платникам податків, публічним суб’єктам як їх одержувачам, їх податковим органам, суспільству в цілому. Основний зміст цієї реформи повинно скласти, як свідчить практика, переведення оподаткування з ручного режиму керівництва ним на нормативний, правовий режим управління оподаткуванням, його загальна лібералізація. У зв’язку з цим небувалої актуальності та злободенності набули питання дослідження юридичної конструкції податку, з’ясування її субстанціональних якостей. Адже тільки запровадження юридичних конструкцій податку, адекватних його істинній правовій природі, взамін їх волюнтаристських, свавільних ерзаців, може забезпечити в сукупності з іншими чинниками успішне розв’язання поставленої усім ходом суспільного розвитку вище сформульованої проблеми.
В актуальності теми кандидатської дисертації переконує також ступінь наукової розробки проблеми дослідження. Перші спроби виділення юридичних елементів внутрішньої будови податку були здійснені ще основоположниками науки фінансового права: М.І. Тургенєвим, А.А. Ісаєвим, І.І. Янжулом, Д. Львовим, М. І. Слуцкіним, І.Х. Озеровим, С.І. Іловайським, Е.Селігманом і Р.Стурмом та іншими. Подальший розвиток їх положення, узагальнення, оцінки та висновки отримали в працях радянських вчених: А.А.Соколова, Д.П.Боголєпова, С.Д.Ципкіна та інших. Серед українських вчених цього періоду особливо виділяється Л.К.Воронова. Проте проблема визначення внутрішньої структури податку, обґрунтування її елементів у радянський період не стала предметом спеціального дослідження.
В пострадянський період питання юридичної конструкції податку набули особливої актуальності. Це обумовлено виникненням якісно нових відносин держави з платниками податків, кардинальною перебудовою податкової системи України, перетворенням податків на основне джерело наповнення державного та місцевих бюджетів. Серед дослідників юридичної конструкції податку, її елементів у вказаний період насамперед варто виділити С.Г. Пепеляєва, М.П. Кучерявенка, А.В. Бризгаліна, Д.В. Вінницького, які запропонували нові терміни для позначення внутрішньої логічної будови податку, виділили її елементи та запропонували формальні критерії їх класифікації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 



Реферат на тему: Україна напередодні податкової реформи. Вона в однаковій мірі життєво необхідна платникам податків, публічним суб’єктам як їх одержувачам, їх податковим органам, суспільству в цілому. Основний зміст цієї реформи повинно скласти, як свідчить практика, пере

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок