Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА ТА НОРМУВАННЯ паливної економічності ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ

БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА ТА НОРМУВАННЯ паливної економічності ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ

Назва:
БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА ТА НОРМУВАННЯ паливної економічності ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,07 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ГРУБЕЛЬ Михайло ГРИГОрович
УДК 629.113
БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА ТА НОРМУВАННЯ паливної економічності ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ
спеціальність 05.22.02 – автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства
освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, доцент
Крайник Любомир Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”;
завідувач кафедри “Автомобілебудування”.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Гащук Петро Миколайович,
Національний університет “Львівська політехніка”;
завідувач кафедри "Експлуатація та ремонт автомобільної техніки",
кандидат технічних наук, доцент
Сітовський Олег Пилипович
Луцький Державний технічний університет
доцент кафедри "Автомобілі"
Захист відбудеться 27 лютого 2008 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12, корп. 14, ауд. 61.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 24 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Шоловій Ю. П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Автомобільний парк України за останні роки характеризується високими темпами зростання – поповненням понад 400 тис. шт. за рік і 20 – 30% щорічного приросту. На автомобільний транспорт припадає 50 – 60% від загального обсягу споживання імпортованих нафтопродуктів. За таких умов покращення паливної економічності автомобілів, аналіз і пошуки можливих шляхів підвищення ефективності використання моторних палив є особливо актуальною проблемою.
Велика питома частка різних типів доріг і значно ширша зона середніх швидкостей руху вантажних автомобілів, неповне використання вантажності або ж і перевантаження автомобілів – все це характерні умови реальної експлуатації автотранспортних засобів (АТЗ) в Україні. Відповідно і актуальність кількісної оцінки впливу даних факторів – умов руху на формування реальної паливної економічності вантажних автомобілів, вдосконалення практики прогностичного нормування лінійних витрат палива, що традиційно зорієнтовані на кращі асфальтобетонні дороги І категорії і рух в економічній зоні швидкостей.
Особливо маловивченою є проблема формування експлуатаційної паливної економічності повноприводних автомобілів із значно ширшим діапазоном умов використання, насамперед на ґрунтових і піщаних дорогах.
Очевидною є необхідність кількісної оцінки взаємозв’язку лінійної витрати палива вантажних автомобілів з умовами руху, адже звична з часів СРСР, майже незмінна одна цифра так званої лінійної норми витрати палива , для всіх умов експлуатації є явно некоректною і, в принципі не може бути адекватно однаковою для різних умов руху. З іншого боку актуальною є і зворотна ситуація – оптимізація конструктивних параметрів і технічних характеристик вантажних автомобілів за умов мінімізації лінійних витрат палива в конкретних умовах експлуатації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках науково – дослідної роботи кафедри “Автомобілебудування”: “Дослідження робочих процесів та оптимізація конструкцій автотранспортних засобів” та Інституту інженерної механіки та транспорту “Новітні та ресурсозберігаючі технології на транспорті, в промисловості, надійність і діагностика машин, конструкцій і споруд” Національного Університету “Львівська політехніка”. Дисертаційна робота відповідає Концепції розвитку автомобільної промисловості, затвердженої розпорядженням КМУ № 452 – Р від 3.08.2006 р.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – розробка теоретичних і практичних методів визначення і планування паливної економічності вантажних автомобілів (лінійної витрати палива л/100 км) у залежності від зміни основних факторів, що формують умови руху, розробка практичних рекомендацій з диференційованої прогностичної оцінки витрати палива.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА ТА НОРМУВАННЯ паливної економічності ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок