Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В ГУМОВО-ТЕХНІЧНІЙ ПІДГАЛУЗІ

ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В ГУМОВО-ТЕХНІЧНІЙ ПІДГАЛУЗІ

Назва:
ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В ГУМОВО-ТЕХНІЧНІЙ ПІДГАЛУЗІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,00 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІВАНІНА Світлана Леонідівна
УДК 657. 474. 51: 678
ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В ГУМОВО-ТЕХНІЧНІЙ ПІДГАЛУЗІ
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі фінансового аналізу і контролю
Науковий
керівник: | доктор економічних наук, професор
БІЛУХА Микола Тимофійович,
Київський національний торговельно-економічний університет,
професор кафедри фінансового аналізу і контролю
Офіційні
опоненти: | доктор економічних наук, професор
ОСАДЧИЙ Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, професор
ДУДКО Валентин Парфенович
Чернівецький торговельно-економічний інститут,
професор кафедри обліку і аудиту
Провідна
установа: | Східноукраїнський національний університет,
кафедра обліку і аналізу господарської діяльності, м. Луганськ
Захист відбудеться „ 06 ” квітня 2006р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ - 156, вул. Кіото, 19, ауд. А 227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ - 156, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий „ 2 ” березня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження.
Розвиток національної економіки України в значній мірі залежить від успішної діяльності промисловості, сільського господарства, транспорту та інших галузей пов’язаних між собою виробничою кооперацією. Провідне місце в цій кооперації належить хімічній промисловості, яка включає гумово-технічне виробництво, обране темою цього дослідження. Виробництво гумово-технічної продукції має задовольняти потреби всіх галузей виробництва і населення у доброякісній, дешевій і конкурентноздатній продукції на внутрішньому і зарубіжному ринках. Досягти цих показників можливо при оперативному управлінні виробництва гумово-технічної продукції. Якість управління залежить від інформаційного забезпечення, яке в основному надається обліком і контролем витрат виробництва і реалізації продукції.
Управління витратами залежить від оперативності обліку і контролю за місцями їх виникнення і центрами відповідальності, за витратами ресурсів, дотримання стандартів якості продукції та її собівартості. Дослідження показують, що приведені інформаційні функції обліку в управлінні витратами виробництва і реалізації гумово-технічної продукції мають певні недоліки. Продукція має високу собівартість завдяки недостатній аналітичності обліку перевитрат ресурсів у процесі виробництва, технологічного браку, недотриманню інформаційного циклу управління та інших недоліків.
Основною гіпотезою дослідження є припущення, що теоретико-методологічне забезпечення обліку та контролю витрат у гумово-технічній підгалузі хімічного комплексу потребує удосконалення. Зміни необхідні насамперед у частині підвищення оперативності інформації та виявленні перевитрат і відхилень від технічних нормативів. Для досягнення зазначених цілей потрібно, зокрема, комп’ютеризувати нормативний облік та запровадити міжнародні стандарти обліку. Такі прості, на перший погляд кроки, дозволять підвищити оперативність управління витратами, а як наслідок – зробити вітчизняну гумово-технічну продукцію конкурентоспроможною.
Проблеми розвитку та удосконалення обліку й контролю виробничих витрат турбують багатьох економістів. Зокрема, зазначеній темі присвятили свої наукові праці такі відомі вітчизняні та зарубіжні вчені, як М.Т.Білуха, І.О.Бланк, В.П.Завгородній, М.В.Кужельний, Л.О.Лігоненко, А.А.Мазаракі, Є.В.Мних, Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В ГУМОВО-ТЕХНІЧНІЙ ПІДГАЛУЗІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок