Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Напружено-деформований стан затиснених сталевих балок із Уточненням крайових умов

Напружено-деформований стан затиснених сталевих балок із Уточненням крайових умов

Назва:
Напружено-деформований стан затиснених сталевих балок із Уточненням крайових умов
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,64 KB
Завантажень:
130
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Одеська державна академія будівництва та архітектури
Кириченко Володимир Анатолійович
УДК 624.072.2
Напружено-деформований стан
затиснених сталевих балок
із Уточненням крайових умов
Спеціальність 05.23.01 –
“Будівельні конструкції, будівлі та споруди”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Горик Олексій Володимирович,
Полтавська державна аграрна академія,
професор кафедри загальнотехнічних дисциплін
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Яременко Олександр Федорович
Одеська державна академія будівництва та архітектури,
професор кафедри будівельної механіки
кандидат технічних наук, професор
Масюк Григорій Харитонович
Рівненський національний університет
водного господарства й природокористування,
професор кафедри інженерних конструкцій
Провідна установа:
ВАТ „Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій ім. В.М. Шимановського” Української державної корпорації з виконання монтажних і спеціальних будівельних робіт, науково-дослідний відділ технічного розвитку, м. Київ.
Захист відбудеться 10 жовтня 2006 р., о 1300 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 при Одеській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий 8 вересня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент С.С. Макарова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЇ
Актуальність теми. Одними із найбільш поширених елементів інженерних конструкцій, зокрема у будівництві, є балочні елементи. Серед них особливе місце займають сталеві балки, які мають у порівнянні з іншими ряд переваг. Тому розрахунки таких елементів на даний час досить добре розвинені з точки зору впливу геометрії перерізу та властивостей матеріалу балки. Створені зручні прикладні методи визначення напружено-деформованого стану елементів конструкцій на основі обгрунтованих гіпотез їх деформування. Це у повній мірі відноситься до шарнірно обпертих балочних елементів, коли крайові умови згину визначаються однозначно. Менш вивченими залишаються питання, пов’язані з розрахунком балок, затиснених у деформівне середовище. Постає проблема уточнення крайових умов та врахування їх впливу на параметри деформування в задачах згину залежно від взаємної роботи балки й середовища в яке затиснена балка, фізико-механічних властивостей їх матеріалів та конструктивних параметрів опорних вузлів. На цей час у науковій літературі недостатньо висвітлені моделі механіки деформування балок, занурених у деформівне середовище, а побудовані відомі методи розрахунку, які враховують властивості середовища, в силу різних причин не знайшли широкого застосування в інженерній практиці та практичної апробації. Тобто, у більшості випадків розрахунки деформованого стану затиснених балок проводяться взагалі без врахування конструктивних параметрів вузла затиснення та властивостей матеріалу середовища. Не враховують їх і діючі норми проектування будівельних конструкцій, у яких крайові умови приймаються або шарнірними або абсолютно жорсткими.
У будівельних конструкціях, як правило, матеріал середовища та матеріал самої балки мають суттєво різні фізико-механічні характеристики. Частіше значення модуля пружності балки переважає над модулем пружності середовища. Найхарактернішим прикладом цього можуть служити сталеві балки, затиснені у бетонний чи цегляний масив, коли модуль пружності середовища виявляється у десятки разів менший від модуля пружності матеріалу балки. Очевидно, що така різниця дасть досить суттєву поправку до деформованого стану балочного консольного елемента, а для двохопорних балок – і до розподілення згинальних моментів за довжиною і як наслідок – до напруженого стану.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Напружено-деформований стан затиснених сталевих балок із Уточненням крайових умов

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок