Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ АТП

РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ АТП

Назва:
РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ АТП
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,35 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Солодовнік Олеся Олександрівна
УДК 65.016.1:338.47
РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ АТП
Спеціальність 08.06.01 - економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому
університеті, Міністерство освіти і науки України.
.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Дмитрієв Ілля Андрійович,
Харківський національний автомобільно-дорожній
університет, завідувач кафедри економіки підприємства
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Іванілов Олександр Семенович,
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури, завідувач кафедри економіки
кандидат економічних наук, доцент
Шемаєва Людмила Григорівна,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри менеджменту та маркетингу
Провідна установа – Національний авіаційний університет,
кафедра маркетингу та ресурсозабезпечення, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться " 26 " січня 2007 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.059.04 Національного транспортного університету за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01010, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий "22" грудня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л. М. Чеп`юк.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Автомобільний транспорт є однією з важливих галузей національної економіки, ефективне функціонування якої є необхідною умовою для реалізації державної економічної політики і політики з питань національної безпеки. Тому досягнення запланованих результатів економічних реформ і подальший розвиток ринкових відносин в Україні вимагають створення умов для розвитку суб`єктів господарювання автотранспорту.
Проблема забезпечення розвитку автотранспортних підприємств (АТП) за сучасних умов є складною, оскільки, як свідчить практика, вони виявилися значною мірою організаційно й економічно непідготовленими до протидії руйнівному впливу трансформаційних процесів. Це обумовило різке скорочення і погіршення якості сукупного виробничого потенціалу АТП, стан якого визначає напрямок, характер і темп розвитку підприємств.
Скорочення обсягів бюджетного фінансування техніко-технологічної модернізації автотранспорту та обмеженість власних коштів підприємств, які можуть бути спрямовані на відновлення виробничого капіталу, обумовлюють особливу актуальність дослідження питань щодо економічного забезпечення розвитку АТП, зокрема організаційних форм взаємодії підприємства із суб`єктами зовнішнього середовища в процесі його ресурсного забезпечення.
Теоретичні і методологічні основи проблеми розвитку підприємств представлені в роботах Афоніна І. В., Базилюк А. В., Бутніка О. М., Гейця В.М., Диканя В. Л., Дмитрієва І. А., Загорулько В. М., Іванілова О. С., Кизима М. О., Левковця П. Р., Ляско В. І., Пономаренка В. С., Пушкаря О. І., Продіуса Ю. І., Тридіда О. М., Шемаєвої Л. Г., Шинкаренка В. Г. та ін. Проте в їх роботах залишаються поза увагою комплексні та системні дослідження питань організації економічного забезпечення розвитку підприємств, що надають автотранспортні послуги. Так, найбільш дослідженими є теоретичні, методичні і практичні основи формування адаптивної реакції підприємства на зміни у зовнішньому середовищі та забезпечення окремих складових процесу його адаптації: якості послуг і конкурентоспроможності АТП, його взаємодії зі споживачами послуг та посередниками. Наукові розробки щодо організаційних форм взаємодії підприємства із суб`єктами зовнішнього середовища в процесі формування потенціалу розвитку мають міжгалузевий характер і не враховують специфічні умови діяльності АТП. Важливість та недоопрацьованість цих питань зумовили вибір теми дисертації, визначили її мету та задачі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ АТП

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок