Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОД І ПРИЛАДИ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ З ЧПК ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ДЕТАЛЕЙ ПРИЛАДІВ

МЕТОД І ПРИЛАДИ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ З ЧПК ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ДЕТАЛЕЙ ПРИЛАДІВ

Назва:
МЕТОД І ПРИЛАДИ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ З ЧПК ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ДЕТАЛЕЙ ПРИЛАДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,76 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут"
Плотников Олександр Олександрович
УДК 620.179.14 (088.8)
МЕТОД І ПРИЛАДИ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ
ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ З ЧПК ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ДЕТАЛЕЙ ПРИЛАДІВ
Спеціальність 05.11. 14 - "Технологія приладобудування"
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрах виробництва приладів приладобудівного факультету та інформаційно-телекомунікаційних мереж Інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор ГЛОБА Лариса Сергіївна, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж Інституту телекомунікаційних систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор СІЛІН Радомир Іванович, Хмельницький Національний університет, радник ректора, професор кафедри технології машинобудування, металорізальних верстатів і інструменту
кандидат технічних наук КРАВЕЦЬ Олександр Михайлович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, доцент кафедри конструювання верстатів та машин Механіко-машинобудівного інституту.
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться 6 лютого 2007р. о 15:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.18 у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут за адресою: 030056, Київ-056, пр. Перемоги, 37, навчальний корпус №1, аудиторія 293-1.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 030056, Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий 30 грудня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради
Д26.002.18, д.т.н, доцент Бурау Н.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми : Існуючий парк технологічного обладнання з ЧПК (числовим програмним керуванням) України має досить великий запас по керуванню, який майже повністю задовольняє потребам виробництва, звідкіля найбільш нагальною є проблема подовження технологічного ресурсу саме механічної частини обладнання. Достатньо зауважити, що з вартості нового верстата на виготовлення механічної частини верстата припадає 70-80%, а то і більше. Тим не менш, можливість проведення реставраційних робіт з обладнанням сучасними системами керування дозволяють значно подовжити робочий ресурс верстатів. Окрім цього поступовий підйом української промисловості призводить до необхідності введення до експлуатації технологічного обладнання, яке вже досить довгий час простояло на консервації, було відремонтовано своїми силами на підприємствах і тому постає проблема атестації цього обладнання по точності координатної системи. Існуючі методи контролю технологічного обладнання з ЧПК або є недостатньо точними, або вимагають використання коштовного обладнання. Крім того вони дозволяють лише проводити відбраківку обладнання по заданих параметрах.
Тому актуальними є задачі розробки методів та засобів експрес-атестації координатної системи технологічного обладнання, які на відміну від існуючих будуть дешевшими та не поступатися у точності лабораторним, а також зручними у застосуванні в умовах цеху, а також розробка методів внесення корекції в програму керування для усунення похибок, які було виявлено на етапі експрес-атестації обладнання. Рішення цих задач дозволить подовжити технологічний ресурс обладнання, а також ресурс його роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана здобувачем згідно з планом науково-дослідних робіт кафедри виробництва приладів приладобудівного факультету і кафедри телекомунікаційних систем та мереж інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” в межах держбюджетних тем 2435 (номер державної реєстрації 0100U000954), 2606 (номер державної реєстрації 0103U000285) і 2939-П (номер державної реєстрації 0106U002103).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: МЕТОД І ПРИЛАДИ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ З ЧПК ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ДЕТАЛЕЙ ПРИЛАДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок